Wokalista disco polo stworzył arcydzieło? Pablo pokazał teledysk do „Ona ma to coś” i się zaczęło

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Wokalista disco polo stworzył arcydzieło? Pablo pokazał teledysk do „Ona ma to coś” i się zaczęło

Wokalista disco polo stworzył arcydzieło? Pablo pokazał teledysk do „Ona ma to coś” i się zaczęło

2022-11-19 19:44

Jeszcze przed premierą w VOX FM Pablo zapewniał, że teledysk do nowość disco polo – „Ona ma to coś” będzie „bajkowy i z ciekawą fabułą”. Kiedy klip trafił do sieci fani nie mogą wyjść z podziwu. Doceniają pracę wokalisty i piszą wprost –„ Arcydzieło!”

„Ona ma to coś” to najnowsza piosenka Pawła Stawiarskiego. Wokalista znany fanom disco polo jako Pablo, ma na koncie takie hity jak m.in. „Ja się w Tobie zakochałem” czy „ Idziemy w tany”. Najnowsza piosenka Pablo miała premierę 18 listopada. Wokalista zaznaczył, że praca nad teledyskiem wymagała sporo czasu.

- Ten klip wymagał od mojej osoby sporo cierpliwości od momentu rozpoczęcia nagrywek ( luty 2022 ), kiedy zima była w pełni, aż do chwili obecnej kiedy, oddaje NARESZCIE go w Wasze ręce (pis.oryg.) – napisał Pablo.

Fani wokalisty są pod wrażeniem efektu końcowego. Pod teledyskiem zostawiają mnóstwo komentarzy, które nie ograniczają się zaledwie do jednego słowa lub zdania. Choć i takich nie brakuje.

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna w seksownej sukni. Czerń i wcięcia w tali sprawiły, że gwiazda disco polo w USA wygląda jak diwa

- Paweł, jak dla mnie to już jest hit stworzyłeś istne arcydzieło muzyczne. W tym teledysku są przepiękne widoki ogrodu japońskiego, wybrałeś super miejsce na kręcenie teledysku. Masz super głos Paweł.

- Zaje***ście śpiewa, sam tworzy muzę i gra, sam trzaska klipy. Wiecie jak to się nazywa ? T A L E N T. Chłopie zamiatasz autentycznością

- Czekałam na tę premierę od pierwszej zapowiedzi. Kreatywność level hard. Czapki z głów za twoją oryginalną twórczość... to jest cudo panie Pablo - komentują internauci.

Co ciekawe za realizacje teledysku odpowiada wokalista. Słowa i muzykę Pablo napisał wspólnie z Piotrem Głowackim.

Sonda
Podoba Ci się "Ona ma to coś" Pablo?
Radek Liszewski - Jest Weekend w VOX FM