Wokalista disco polo zaśpiewał o Beyonce. Słowa najnowszej piosenki zespołu Bayera chwytają fanów za serce, a nowość porywa do tańca

i

Autor: YouTube.com/Bayera - Zabawmy się (Official Video) Wokalista disco polo zaśpiewał o Beyonce. Słowa najnowszej piosenki zespołu Bayera chwytają fanów za serce, a nowość porywa do tańca

Wokalista disco polo zaśpiewał o Beyonce. Słowa piosenki zespołu Bayera chwytają fanów za serce

2023-03-01 19:59

Zespół Bayera to jedna z najpopularniejszych grup disco polo młodego pokolenia. Duża w tym zasługa lidera formacji. Radek Kudelski znów zachwycił fanów. W najnowszej piosence pod tytułem „Zabawmy się” porównuje swoją wybrankę do Beyonce, a sama nowość jest zagrana i zaśpiewana tak, że fani nie mogą przestać słuchać.

Zespół Bayera kilka lat temu porwał fanów disco polo piosenką „Popłyniemy”. Utwór niemal natychmiast stał się hitem i mimo, że usłyszeliśmy go w 2019 roku, to do dziś nikt nie wyobraża sobie koncertu bez tej piosenki. Razem z Radkiem Kudelskim piosenkę śpiewają tłumy, podobnie jest z innymi utworami. Występy zespołu Bayera są bardzo energetyczne i porywają do tańca. Nie inaczej jest z nowością pod tytułem „Zabawmy się”.

Słowa najnowszej piosenki zespołu Bayera chwytają za serce, a nowość porywa do tańca

Nowość zespołu Bayera to taneczny kawałek, który sprawia, że fani disco polo raczej nie będą stać w miejscu. Romantyczna piosenka z chwytliwym refrenem wpada w ucho i, jak potwierdzają internauci, nie sposób o nim zapomnieć. Wokalista, Radek Kudelski, śpiewa w nim „Ty będziesz moją Beyonce uwielbiam gdy tak ruszasz się” fani są zachwyceni.

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna na najnowszym zdjęciu eksponuje piersi. Fani: Bardzo kuszący dekolt

- To jest petarda w końcu od dłuższego czasu, warto było tak długo czekać.

- Woow ale to będzie śmigało Rozniesie cały internet. Już włączony replay. Mistrzostwo Świata. Jest genialnie czekamy 1 #miejsce karta na czasie. Powrócił Stary Bayera=Król Parkietu

- Jak zwykle Radek dałeś czadu. Nie zwalniasz tempa tylko lecisz jak burza. Oby więcej takich produkcji. Nogi same rwą się do tańca a ręce do klaskania. Świetny klubowy teledysk. Brawo i życzę milionów - komentują internauci.

Słowa i muzykę do piosenki „Zabawmy się” napisali Michał Winiecki i Radosław Kudelski. Za teledysk zrealizowany w klubie Niech żyje bal  w Siedlcach odpowiada Faster Media.

Najlepszy Koncert Świata w Warszawie. Zobacz kto wystąpił