Wokalistka disco polo pokazała seksowne zdjęcie z Blue Monday. Fani: Nawet w poniedziałek wyglądasz pięknie

i

Autor: Instagram.com/milagrzywacz_official Wokalistka disco polo pokazała seksowne zdjęcie z Blue Monday. Fani: Nawet w poniedziałek wyglądasz pięknie

Wokalistka disco polo pokazała seksowne zdjęcie z Blue Monday. Fani: Nawet w poniedziałek wyglądasz pięknie

2023-01-17 19:17

Blue Monday 2023 dopadł gwiazdę disco polo. Milena Grzywacz – jedna z trzech wokalistek zespołu Szpili – postanowiła poinformować o tym fanów. Pokazała zdjęcie, które miało pokazać jej najbardziej depresyjny poniedziałek w roku. Internauci natychmiast ruszyli z komplementami dla seksownej piosenkarki.

Milena Grzywacz jest uznawana a jedną z najpiękniejszych wokalistek disco polo. Razem z Marleną Sztando i Klaudią Przybyszewską współtworzy zespół Szpilki. Grupa skradła serca fanów takimi piosenkami jak np. „Zaczaruję” czy „Wenezuelski film”. Ostatnio dziewczyny zachwycają także w teledysku do najnowszej piosenki pod tytułem „Chyba nie myślisz”.

Wokalistka disco polo pokazała seksowne zdjęcie z Blue Monday. Fani: Nawet w poniedziałek wyglądasz pięknie

Mimo wielu sukcesów jakie odnoszą Szpilki czasami wokalistki mają gorsze dni. Taki właśnie dopadł Milenę. Nic dziwnego, przecież Blue Monday jest uważany za jeden z najbardziej depresyjnych dni w roku. Utalentowana i piękna wokalistka postanowiła podzielić się z fanami swoim smutkiem. Na Instagramie pokazała seksowne zdjęcie, które raczej nie zdradza złego nastroju ale Milena dodała hasztag #bluemonday. Fani od razu ruszyli z komplementami i z pewnością sprawili, że dzień stal się lepszy.

ZOBACZ TEŻ: Zachwycili na Sylwestrze Marzeń z Dwójką teraz mają wiadomość dla fanów. „Idziemy do was z czymś naprawdę Gruuubym”

- Nawet w bluemonday wyglądasz zjawiskowo pięknie.

- Niezależnie od dnia zawsze wyglądasz perfekcyjnie Milena tak, jak i tym razem przepięknie.

- Ty zawsze wyglądasz pięknie - komentują fani.

Abstrahując od Mileny, pamiętajmy jednak ,że czasami pod perfekcyjnym wyglądem ukryty jest smutek i cierpienie. Bezpłatną pomoc można znaleźć m.in. tu: Całodobowa Linia Wsparcia 800 70 2222, w Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie, Antydepresyjny Telefon Zaufania (22) 484 88 01.

Poranne Wyjce - Oleju Pije Za Dużo Ten Passat