Wokalistka disco polo zrobiła coś niesamowitego. Fani Iness poczuli się, jak na sambodromie w Rio

i

Autor: YouTube.com/INESS official Wokalistka disco polo zrobiła coś niesamowitego. Fani Iness poczuli się, jak na sambodromie w Rio

Wokalistka disco polo zrobiła coś niesamowitego. Fani Iness poczuli się jak na sambodromie w Rio

2023-02-15 19:45

Aneta Działak znana w świecie disco polo jako Iness pokazała teledysk do najnowszej piosenki pod tytułem „Ulala”. Wokalistka postawiła na gorące rytmy, które przenoszą fanów w sam środek karnawału w Rio de Janeiro.

Iness zadbała o gorące karnawałowe rytmy, które porywają do tańca. Najnowsza piosenka pod tytułem „Ulala” znacznie odbiega od tego, do czego przywykli fani Anety Działak, ale piosenka i teledysk już kilka minut po premierze zrobił zamieszanie w sieci. Mimo, że klip był nagrywany w Polsce, to dzięki Iness fani czują się jak na największej karnawałowej imprezie na świecie, która odbywa się w Rio de Janeiro.

ZOBACZ TEŻ: Wokalista zespołu Playboys przyznał się do małych grzeszków. Fani komentują, że robią podobnie

- Panie i Panowie oto nowy hit na Karnawał 2023!!!!!!!!!! Brawo Iness .

- Stylistyka kompletnie odmienna od Twoich poprzednich kawałków, ale w żadnym razie nie jest to wada, bo jest to ŚWIETNE. Niesamowicie cieszę się, że eksperymentujesz i widać, że sprawia Ci to ogromną satysfakcję. Serdeczne gratulacje, Aneta! Karnawałowa nutka jak znalazł. A Ty jesteś tak piękna, że Ulala.

- Wow! Anetka, oczywiście już jestem po przedpremierze w VOX FM i po wysłuchaniu nowego singla „Ulala” zacząłem sobie wyobrażać, że tańczę w Rio De Janeiro lub na Ibizie! A teledysk potwierdził moją wyobraźnię. „Ulala” będzie hitem 2023, a szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Perfecto: 10/10 - komentują internautów

Piosenka „Ulala” miała radiową premierę w VOX FM w walentynki, czyli 14 lutego 2023. Słowa napisała Ewa Olczak, która wspólnie z Anetą Działak stworzyła także muzykę. W teledysku oprócz Iness wystąpiła także grupa Tempation Tancerze Nitkowskiej (Julia Banaszek, Dominika Przybysz, Jakub Witkowski, Hubert Błoński, Mateusz Gołębiewski).

Sonda
Podoba Ci się nowa piosenka Iness "Ulala"?
Iness_stluczka