Wokalista zespołu Playboys przyznał się do małych grzeszków. Fani komentują, że robią podobnie

2023-02-15 11:07 AM.
Wokalista zespołu Playboys przyznał się do małych grzeszków. Fani komentują, że robią podobnie
Autor: Instagram.com/kubaplayboys Wokalista zespołu Playboys przyznał się do małych grzeszków. Fani komentują, że robią podobnie

Drobne grzeszki Kuby Urbańskiego wyszły na jaw. Wokalista zespołu Playboys napisał o tym, co dzieje się wieczorem z jego organizmem. Okazuje się, że fani mają podobnie, choć doskonale wiedzą, że to niezdrowe.

Kuba Urbański, to jedna z najbardziej zapracowanych gwiazd disco polo. Wokalista zespołu Playboys nie tylko pisze i nagrywa nowe piosenki oraz teledyski ale także sporo koncertuje i udziela się charytatywne. Jest tez ojcem dwójki małych dzieci, które wymagają sporo uwagi dlatego nic dziwnego, że po całym dniu dopada go duży głód. Kuba Urbański przyznał się do wieczornego podjadania czym zaskarbił sobie sympatię fanów.

- Trochę późno, ale trzeba coś zjeść. Też tak macie, że nie jecie cały dzień, a wieczorem...Jak za trzech. Życie. Dobrej nocy. Mówię wam Ciao i lecę na jedzonko – napisał Kuba Urbański na Instagramie. W odpowiedzi, fani zasypali go pełnymi zrozumienia komentarzami.

ZOBACZ TEŻ: Wesele Marzeń 2023 - FINAŁ! Sprawdź na czyim weselu wystąpi MiłyPan i Skolim! [WYNIKI]

- Kubuś ja mam to samo, jak mam iść spać, to wtedy jestem Głodna i muszę chociaż cukierka zjeść.

- Za trzech… nawet za czterech, ale zawsze można to później wytańczyć. Ostatnio dobrą nutkę słyszałam: „Ciao, Ciao” - biodra kołyszą się jak szalone.Polecam

- Taaaak, ale to nie jest zdrowe - komentują internauci.

Sonda
Zdarza Ci się wieczorne podjadanie?
Wesele Marzeń z VOX FM | Norbert Bieńkowski opowiada o swoim weselu
Nasi Partnerzy polecają