WOŚP 2021. VOX FM gra razem z Orkiestrą. Przyłącz się i poprowadź program

i

Autor: VOX FM WOŚP 2021. VOX FM gra razem z Orkiestrą. Przyłącz się i poprowadź program

WOŚP 2021. VOX FM gra razem z Orkiestrą. Przyłącz się i poprowadź program

2021-01-21 18:30

Pierwsza Zmiana, Best Lista i program weekendowy idą na licytację! VOX FM kolejny raz gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Finał WOŚP 2021 już 31 stycznia. Do wylicytowania jest współprowadzenie jednego z trzech uwielbianych programów, a to nie koniec niespodzianek!

Mimo pandemii WOŚP gra dalej - 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. W zbiórkę, która będzie przeznaczona na wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, włączy się 120 tys. wolontariuszy i wolontariuszek na całym świecie. Wraz z nimi także VOX FM! Mimo, że tegoroczny finał będzie wyglądał inaczej niż zwykle, nie obejdzie się bez licytacji. Podobnie jak w ubiegłym roku stacja przyłącza się do WOŚP i daje fanom możliwość poprowadzenia jednego z programów.

ZOBACZ TEŻ: Przyznała, że robi to tylko, gdy musi. Angelika z Top Girls w ogniu pytań internautów

Zwycięzca będzie mógł wybrać, czy wstaje skoro świt by wspólnie z Pierwszą Zmianą obudzić i wprowadzić w dobry nastrój słuchaczy. Pierwsza Zmiana to program poranny nadawany od poniedziałku do piątku w godzinach 6-9. Zapraszają: Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec. Do wyboru jest też współprowadzenie razem z Krzyśkiem Skrzypkowskim Best Listy VOX FM nadawanej w każdy piątek od 18:00 lub jednego z programów weekendowych. Dodatkową zachętą do licytacji jest pamiątkowa spersonalizowana koszulka z autografami ulubionych prowadzących. Licytacja na Allegro startuje w piątek 22 stycznia o 8:30 -> tutaj.

VOX FM Koszulka

i

Autor: VOX FM Specjalna spersonalizowana koszulka VOX FM z okazji WOŚP 2021