WOŚP 2022. Weź Nie Pytaj i chodź w góry! Sylwia Morcinek zaprasza na wycieczkę w szczytnym celu

i

Autor: Instagram.com/sylwia_wez_nie_pytaj WOŚP 2022. Weź Nie Pytaj i chodź w góry! Sylwia Morcinek zaprasza na wycieczkę w szczytnym celu

WOŚP 2022. Weź Nie Pytaj i chodź w góry! Sylwia Morcinek zaprasza na wycieczkę w szczytnym celu

2022-01-10 10:24

Gwiazdy disco polo włączają się w akcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wokalistka zespołu Weź Nie Pytaj wystawiła na licytację wycieczkę w Beskidy. Być może Sylwia Morcinek zabierze zwycięzce aukcji do źródeł Wisły?

Zespół Weź Nie Pytaj zadebiutował utworem „Cicha woda” i od razu skradł serca fanów disco polo i folku. W teledyskach grupy niemal zawsze są Beskidy, które wprowadzają widza w klimat utworu. Tym razem swoją pasją do gór postanowiła podzielić się wokalistka. W ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2022 Sylwia Morcinek oddała na licytację wycieczkę w góry w swoim towarzystwie. „Wycieczka odbędzie się w okolicach miasta Wisły/Ustroń. Pani Sylwia zabierze Cię na górę Czantoria, a może na Równicę?” - brzmi opis aukcji.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Top Girls spadają z listy. Kto zwyciężył 388 notowanie?

W momencie pisania tego tekstu wycieczka w góry z wokalistką Weź Nie Pytaj jest warta 1625 złotych. Aukcja kończy się 31 stycznia 2022. W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra pod hasłem „Przejrzyj na oczy!". Pieniądze będą zbierane na diagnostykę i leczenie wzroku u dzieci.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Po karierze telewizyjnej zająłem się rolnictwem. Mam za sobą najgorszy moment tej kariery... Zostałem zaatakowany przez krowę, w błocie, podczas burzy, ze zmiażdżonymi jądrami... Kim jestem?
Poranne Wyjce - Topky