Wraca „Wesele z piekła rodem”. W obsadzie gwiazdy disco polo. Kiedy czwarty sezon i co wydarzy się w serialu?

i

Autor: materiały prasowe Wraca „Wesele z piekła rodem”. W obsadzie gwiazdy disco polo. Kiedy czwarty sezon i co wydarzy się w serialu?

Wraca „Wesele z piekła rodem”. W obsadzie gwiazdy disco polo. Kiedy czwarty sezon i co wydarzy się w serialu?

2022-03-10 19:47

„Wesele z piekła rodem” to serial uwielbiany przez fanów POLO TV. Miłośnicy produkcji, w której często goszczą gwiazdy disco polo nie mogą doczekać się startu czwartego sezonu. W czwartej serii gościnnie wystąpią m.in. Camasutra i Gesek. Kiedy czwarty sezon i co wydarzy się w serialu?

Czwarty sezon serialu „Wesele z piekła rodem” będzie można obejrzeć już w sobotę 12 marca. O godzinie 20:00 POLO TV wyemituje pierwszy odcinek produkcji uwielbianej przez miłośników intryg i zabawnych sytuacji. Jak zapewnia POLO TV kolejny sezon to mieszanka wybuchowa zwariowanych historii i to nie tylko miłosnych! Co wydarzy się w kolejnych odcinkach „Wesela z piekła rodem”?

ZOBACZ TEŻ: Zamienią scenę na boisko. Gwiazdy disco polo zagrają mecz dla Ukrainy!

„Wesele z piekła rodem”. Co wydarzy się w czwartym sezonie serialu?

W czwartym sezonie serialu „Wesele z piekła rodem” na stanowisko szefowej wraca niezastąpiona Alinka (Dorota Salamon), ale władza nad salą trafia w ręce nowego inwestora. Robson (Sebastian Kryspin) mianuje się złotym królem kuchni, a Krystian (Sławomir Mandes) przechodzi samego siebie w zabawianiu gości. Kelnerka Marysia (Magdalena Siudyka) zostaje zamieszana w ucieczkę panny młodej, a Seba (Krystian Hołdak) za bardzo idzie w tango i… śmiertelnie naraża się Alince. W sali weselnej robi się coraz bardziej niebezpiecznie. Gościnnie udział w serialu wezmą również gwiazd muzyki disco polo m.in. Camasutra, Gesek, Cristo Dance. Premierowe odcinki czwartego sezonu serialu „Wesele z piekła rodem” w każdą sobotę (od 12 marca) o godzinie 20:00 na antenie POLO TV.

ŹRÓDŁO: Materiały prasowe
Marcin_Miller_NIECH_ZYJE_WOLNOSC

Znasz polskie weselne zwyczaje?

Pytanie 1 z 10
Młoda para jest witana na sali weselnej: