Zespół Top Girls szuka chętnych do udziału w teledysku

i

Autor: screen/Facebook Klub Casanova Ciche Zespół Top Girls szuka chętnych do udziału w teledysku

Wystąp w teledysku Top Girls! Szansa, by zagrać w klipie popularnego zespołu disco polo

2022-09-01 15:19

Szansa by spełnić swoje marzenie - poznać seksowne wokalistki Top Girls i zagrać w teledysku disco polo. Zespół poszukuje chętnych, którzy zagrają w klipie do nowego utworu. Jak się zgłosić? Kto ma szansę?

Jak zagrać w teledysku Top Girls?

Wyświetlenia teledysków czołowych gwiazd disco polo liczone są w nawet w dziesiątkach milionów. Zespół Top Girls ma na swoim koncie kilka rekordowych produkcji. Teraz szansę, by zagrać w jednej z nich dają swoim fankom i fanom. 12 września będą kręcić teledysk do nowej produkcji. To również doskonała okazja by poznać Justynę, Kasię oraz Natalię na żywo. Na razie nie wiadomo jaki tytuł nosi numer, do którego kręcony będzie klip.

Jak zgłosić się do produkcji?

‼‼ KRĘCIMY TELEDYSK ‼‼ ???Zespół TOP GIRLS poszukuje chętnych osób do swojego nowego teledysku‼ Chcesz wystąpić w klipie i przeżyć niesamowitą przygodę? Teraz masz szansę - zgłoś się do nas! Jeśli masz między 18 a 30 lat, to wystarczy, że wyślesz swoje zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko, wiek, numer telefonu oraz aktualne zdjęcie. ???Jesteś chętna/chętny? ???? Wyślij e-mail: [email protected] ? Data: 12.09 (dyspozycyjność od rana)? Klub Casanova, Ciche Górne 450

- czytamy w poście na Facebooku.

Śledźcie uważnie naszą stronę by być na bieżąco z premierami i informacjami o Waszych ulubionych gwiazdach.

CZYTAJ TAKŻE: CamaSutra nie spodobała się księdzu! Grozi, że nie odprawi mszy na dożynkach

Finał zabawy Pokaż na co Cię stać na antenie VOX FM

Topky, Szpilki i Top Girls - najseksowniejsze zespoły disco polo! Kim są piękne wokalistki?