CamaSutra nie spodobała się księdzu! Grozi, że nie odprawi mszy na dożynkach

i

Autor: screen/Instagram @camasutramusic Kontrowersyjna nazwa zespołu nie spodobała się księdzu

CamaSutra nie spodobała się księdzu! Grozi, że nie odprawi mszy na dożynkach

2022-08-31 10:52

Skandal wokół dożynek w Skorzewie. Ta nieduża miejscowość na Kaszubach jest na ustach fanów CamaSutry. Wszystko przez nazwę zespołu, która nie spodobała się miejscowemu księdzu. Impreza stanęła pod znakiem zapytania!

CamaSutra zgorszyła księdza

Tego zespołu słuchaczom VOX FM przedstawiać nie trzeba. CamaSutra to jedna z najpopularniejszych formacji na scenie disco polo, na której istnieje od blisko 10 lat. Wokalistką jest piękna blondynka o niesamowitym głosie. Grupa znana z hitów "Porwij mnie" czy "Do nieba bram" w sezonie plenerowym ma często po kilka koncertów dziennie, na które zazwyczaj przychodzą tłumy fanów. Nic więc dziwnego, że zapowiadana była jako gwiazda na planowanych na początek września dożynkach w Skorzewie.

CZYTAJ TAKŻE: Disco Polo 2022 - koncerty. Kiedy i gdzie zagrają największe gwiazdy disco polo?

Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus - Oczy Twe

Jak donosi Gazeta Wyborcza impreza miała rozpocząć się uroczystą mszą świętą, a zakończyć wspomnianym już koncertem. Jak się okazuje, duchowny zagroził, że mszy nie odprawi, bo nie spodobała mu się... nazwa formacji! Jak czytamy w artykule, z plakatów miała już zniknąć nazwa gwiazdy wieczoru - grupy CamaSutra, jednak fani bez problemu rozpoznają kto wystąpi na koncercie, bo pozostało zdjęcie trzech uśmiechniętych blondynek.

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska o związkach "dajcie mi się nacieszyć tym stanem"

Najseksowniejsze piosenkarki disco-polo 2022 - TOP 10

Sonda
Czy ksiądz ma rację w tej sprawie?