Angelika Żmijewska

i

Autor: screen/Instagram @angelika.zmijewska Czy Angelika Żmijewska ma chłopaka? Wokalistka odpowiedziała na pytania fanów

Angelika Żmijewska o związkach "dajcie mi się nacieszyć tym stanem"

2022-08-30 11:13

To jedna z najseksowniejszych wokalistek disco polo. Angelika Żmijewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jednocześnie rzadko mówi o swoim życiu miłosnym. Tym razem zdradziła jednak pewien szczegół dotyczący swojego związku. Czy jej serce jest zajęte?

Angelika Żmijewska - Topky

Wspólnie z Paulą Karpowicz tworzy zespół Topky. Angelika Żmijewska już od wielu lat występuje na scenie disco polo (wcześniej w zespole Top Girls). Dziewczyny prywatnie są bardzo dobrymi przyjaciółkami i bardzo często w mediach społecznościowych wrzucają filmiki i relacje nie tylko ze wspólnych koncertów. I choć obie wokalistki publikują często, to starają się trzymać szczegóły z życia prywatnego dla siebie.

Wielu fanów zastanawia się jednak czy serce Angeliki Żmijewskiej jest zajęte. Wokalistka udostępniła na swoim instagramowym koncie okienko do zadawania pytań i oczywiście panowie od razu postanowili skorzystać z okazji i podpytać o sprawy sercowe. Jedno z pytań było o to czy Angelika mogłaby być z chłopakiem, który nie jest w ogóle znany, ale ma dobre serce?

CZYTAJ TAKŻE: To koniec Top Girls jaki znamy! Angelika i Paula odchodzą z zespołu

Finał zabawy Pokaż na co Cię stać na antenie VOX FM

Mogłabym być i też byłam. Zakochuję się w człowieku, a nie w wykonywanym zawodzie (popularności). Nie mam kontroli nad tym kogo i gdzie poznam, czy to osoba "znana" czy nie o jaka relacja się między nami stworzy. Jak jest chemia to jest chemia.

- napisała w odpowiedzi.

Kolejne z pytań było jeszcze bardziej bezpośrednie "Dlaczego taka fajna dziewczyna jest wolna? Można poznać? Fajny chłopak pozdrawia"

Wolna od 3 miesięcy. Dajcie się nacieszyć tym stanem ;D

- odpowiedziała krótko Żmijewska. A na kolejnych story pochwaliła się, że idzie na... randkę!

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska (Topky) pokazała się w bieliźnie! Fani nie mogą oderwać wzroku [GALERIA]

Angelika Żmijewska o związkach dajcie mi się nacieszyć tym stanem

i

Autor: screen/Instagram @angelika.zmijewska

CZYTAJ TAKŻE: Miły Pan i Angelika Żmijewska (Top Girls) już nie są parą. Wokalista dał to jasno do zrozumienia

Topky, Szpilki i Top Girls - najseksowniejsze zespoły disco polo! Kim są piękne wokalistki?