VOX tankuje marzec 2024

i

Autor: VOX FM

TANKUJ Z VOX FM

Zalej bak za free i ruszaj na Wielkanoc! Tankuj z VOX FM na święta

2024-03-22 5:52

Do świąt coraz bliżej, a w Waszych portfelach robi się coraz bardziej pusto? Chcielibyście pojechać do bliskich na Wielkanoc, ale boicie się ile zapłacicie za zalanie baku? Zupełnie niepotrzebnie. VOX FM rozwiąże za Was ten problem. Startujemy z kolejną odsłoną Waszej ulubionej akcji - Tankuj z VOX FM na święta.

Tankuj z VOX FM na święta

Święta to czas radości, spędzania czasu z bliskimi i jedzenia pysznych potraw. Jednak wiadomo, ze zanim siądziemy do stołu, to najpierw łapiemy się za kieszenie, bo kasa z portfela ucieka w zastraszającym tempie. Gdy do tego dołożyć jeszcze wydatki na paliwo... Może nam się zrobić mała świąteczna katastrofa. A przecież nie o to chodzi w świętach, żeby przejmować się wydawaniem kasy. Dlatego VOX FM przychodzi Wam z pomocą! Chcecie pojechać na Wielkanoc do bliskich, którzy mieszkają daleko? Marzycie, żeby odwiedzić swoją ukochaną babcię za granicą? A może Wasze dziecko przeprowadziło się do innego miasta i chcecie mu zrobić świąteczną niespodziankę? My w tym pomożemy. Ruszamy z kolejną odsłoną naszej akcji Tankuj z VOX FM na święta. Mamy dla Was świąteczne podarunki i nie zawahamy się ich użyć.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Tankuj z VOX FM na święta - jak wziąć udział?

W naszej wielkanocnej akcji Tankuj z VOX FM na święta możecie przytulić kasę na paliwo. Ile? 4 stówki! To tyle nasi prezenterzy rozdadzą Wam aż trzy razy dziennie. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że zgłosicie się na stronie naszej akcji tankujemy.voxfm.pl. Waszym zadaniem jest napisanie, gdzie jedziecie na święta. Proste? Pewnie, że tak! Zatem nie czekajcie, bo nasz wielkanocny zajączek już zaciera łapki do pracy. Powodzenia!