Zespół Basta wraca do gry! „Tylko jeden...Tylko Ciebie” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: Instagram.com/dodaqueen/evamariuszbasta Zespół Basta wraca do gry! „Tylko jeden...Tylko Ciebie” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Zespół Basta wraca do gry! „Tylko jeden...Tylko Ciebie” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2022-03-30 10:48

Po dwóch latach przerwy wracają na scenę. Zespół Basta zaczyna od nowości „Tylko jeden...Tylko Ciebie”. Fani nie mogą się doczekać. Dla niecierpliwych mamy dobrą wiadomość. Piosenki będzie można posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM. Do słuchania w specjalnym filmie, prosto spod kołdry, zapraszają Ewa i Mariusz.

„Tylko jeden...Tylko Ciebie” to nowość, którą zespól Basta wraca na scenę disco polo po dwóch latach. Grupa znana z takich kawałków, jak m.in. „Hej, czy ty wiesz kochanie”, „Już nie zatańczy dla mnie”, czy „Kocham ten stan” zawiesiła działalność w 2020 roku. W Ewy i Mariusza, którzy tworzą zespól Basta wiele się w tym czasie zmieniło. Para doczekała się syna. Wokalistka, Ewa postanowiła spędzać z synem, jak najwięcej czasu więc muzyka odeszła na dalszy plan. Jednak Nataniel ma już dwa lata i pozwala rodzicom popracować. Zespół Basta zapowiada premiery i zmianę stylu.

ZOBACZ TEŻ: Medusa nagrywa disco polo. Pokonał Dawida Narożnego na ringu. Na scenie też okaże się lepszy?

Plan jest taki:*najpierw polecą kawałki które mamy szufladzie...1 może 3...zobaczymy...Bynajmniej to takie przypomnienie tylko będzie w stylu:hej żyjemy. A następnie poznacie nas z innej strony...Basta się zmieni...Poznacie nas pod względem muzycznym i scenicznym w 100 procentach takich....jakimi jesteśmy.Prawdziwi-kompletni-spelnieni. Nowa Basta rozpocznie się od kawałka MOJ AVATAR...nad którym teraz pracujemy.Pilnujcie kiedy zacznie się to tąpniecie ziemi...(pis.oryg.) - czytamy na Instagramie Ewy i Mariusza

Jedną z pierwszych piosenek zespołu Basta po powrocie na scenę jest „Tylko jeden...Tylko Ciebie”. Do utworu powstał także teledysk, jednak zanim kawałek trafi do sieci będzie można go posłuchać w ulubionym radiu. Basta  - „Tylko jeden...Tylko Ciebie” przedpremierowo tylko w VOX FM w środę, 30 marca około godziny 20:25. Ewa i Mariusz zapraszają do słuchania w specjalnym filmie, który zamieszamy poniżej.

QUIZ. Pamiętasz polskie teleturnieje lat 90.? Wytęż umysł i idź na całość!

Pytanie 1 z 10
„Kogo witam, kogo goszczę?” - tymi słowami witał się z graczami prowadzący teleturniej: