Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

i

Autor: VOX FM Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Zespół Boys zapowiada nowość. ,,Nie szukaj mnie” - „prognozujemy, że zostanie na lata jako mega hit”

2022-02-02 13:21

Marcin Miller zaskoczy fanów? Najnowsza piosenka zespołu Boys nosi tytuł „Nie szukaj mnie”. Do sieci trafiły kadry z teledysku – jest bardzo zmysłowo. Premiera jeszcze przed walentynkami.

Marcin Miller i zespół Boys na scenie disco polo działają od ponad 30 lat. Ich kawałki znają pokolenia Polaków, nawet ci, którzy niekoniecznie gustują się w muzyce tanecznej. Takie piosenki, jak „Jesteś szalona” czy „Niech żyje wolność” to już klasyki. Ale zespół Boys nie spoczywa na laurach i wciąż tworzy nowe kawałki. Niebawem do sieci trafi „Nie szukaj mnie”. Wytwórnia Green Star z którą związany jest Marcin Miller zapowiedziała premierę najnowszej piosenki zespołu Boys na 11 lutego 2022.

„(...)ten utwór zagości nie tylko w Walentynkowy weekend …prognozujemy, że zostanie na lata jako mega hit!!!"- czytamy na Facebooku Green Star.

Razem z informacją o premierze pojawiły się zdjęcia z planu teledysku. Trzeba przyznać, że jest gorąco i zmysłowo. Ale czy to wystarczy na mega hit? Czas pokaże. Dla niecierpliwych mamy dobrą wiadomość - najnowszej piosenki zespołu Boys pt. „Nie szukaj mnie”, będzie można posłuchać jeszcze przed premierą tylko w VOX FM. Kiedy? Sprawdzajcie uważnie na voxfm.pl.

ZOBACZ TEŻ: Letni i Marcin Miller (Boys) nagrali najlepszy kawałek z płyty? „Dzień to za mało” już w sieci

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Narodziny córki planowałam zgodnie z numerologią i astrologią. Widziałam, że chcę lwa i numerologiczną 3 od zawsze. Tak jak ja. Jak już wiedziałam, że musimy robić cesarkę, godzinę ustaliłam z astrolożką, by gwiazdy były poukładane, jak najlepiej się da.