Zespół Classic. Kim jest Mariusz Winnicki? Wiek, wzrost, żona dzieci – wszystko co chcesz wiedzieć o wokaliście disc polo

i

Autor: Instagram.com/mariusz__winnicki Zespół Classic. Kim jest Mariusz Winnicki? Wiek, wzrost, żona dzieci – wszystko co chcesz wiedzieć o wokaliście disc polo

Zespół Classic. Kim jest Mariusz Winnicki? Sprawdź wiek i wzrost tajemniczego wokalisty disco polo. Czy w jego życiu są żona i dzieci?

2022-11-13 11:32

Zespół Classic powstał w 1992 roku w Iłowie. Mariusz Winnicki dołączył do składu rok później i zastąpił Waldemara Kiełbasińskiego. Dziś razem z Robertem Klattem tworzy jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Kim jest Mariusz Winnicki prywatnie? Żona, dzieci, wiek, wzrost. Sprawdzamy, wszystko co chcesz wiedzieć o wokaliście zespołu Classic.

Marusz Winnicki współtworzy zespół Classic i jest jednym z jego wokalistów. A tematy takie jak, żona, dzieci, wiek wzrost są dla wielu fanów nieznane. Szał na zespół Classic na dobre rozpętał się, gdy grupa disco polo wydała w 1984 roku debiutancki album zatytułowany „Jolka, Jolka”. Wtedy też pojawił się pierwszy wideoklip zespołu Classic do piosenki o ty m samym tytule, co płyta. Od tego czasu fanki jeszcze bardziej interesują się tajemniczym wokalistą. Kim jest Mariusz Winnicki prywatnie?

Mariusz Winnicki. Kim jest wokalista zespołu Classic?

Mariusz Winnicki fanom disco polo jest znany jako wokalista zespołu Classic. Gra na gitarze, a w przeszłości także na akordeonie. Jednak nie każdy wie, że Mariusz to wrażliwa dusza w ciele twardziela. Artysta interesuje się także poezja nagrał nawet płytę z poezja śpiewaną pod tytułem „Przystanek miłość". W wywiadach często podkreśla, że gdyby zabrać mu muzykę to mógłby być nawet fryzjerem.

ZOBACZ TEŻ: Zespół Classic i Top Girls razem na planie! Wspólny projekt?

Zespół Classic. Mariusz Winnicki – wiek, wzrost

Mariusz Winnicki jest jak wino. Patrząc na zdjęcia można pomyśleć, że czas się dla niego zatrzymał i wiek nie gra roli. Ale jeśli bardzo chcesz wiedzieć, to Mariusz Winnicki jest zodiakalnym Lwem. Urodził się 14 sierpnia 1970 roku w Sochaczewie. Zatem wokalista zespołu Classic ma aktualnie 52 lata. Jeśli chodzi o wzrost wokalisty, trudno podać dokładne liczby ale z pewnścią jest jednym z najwyższych wokalistów diso polo.

Zespół Classic. Mariusz Winnicki – żona, dzieci, Instagram

Mariusz Winnicki uwielbia muzykę i właściwie tyle o nim wiemy. Żona, dzieci? Może są ale wokalista zespołu Classic dobrze to ukrywa. Mimo, że artysta prowadzi konto w mediach społecznościowych, to na zdjęciach trudno znaleźć rodzinę. Ale może kiedyś się tam pojawi? Mariusz prowadzi Instagram jako @ mariusz__winnicki.

Sonda
Zespół Classic jest na scenie 30 lat. Pamietasz pierwszą piosenkę tej grupy?
VOX FM – Jazda do roboty 2022