Zespół Classic. Kim jest Mariusz Winnicki? Wiek, wzrost, żona dzieci – wszystko co chcesz wiedzieć o wokaliście disc polo

i

Autor: Instagram.com/mariusz__winnicki Zespół Classic. Kim jest Mariusz Winnicki? Wiek, wzrost, żona dzieci – wszystko co chcesz wiedzieć o wokaliście disc polo

Gwiazdy

Zespół Classic. Kim jest Mariusz Winnicki? Wiek, wzrost, żona, dzieci oraz najciekawsze fakty z życia wokalisty

2023-10-16 12:59

Zespół Classic powstał w 1992 roku w Iłowie. Mariusz Winnicki dołączył do składu rok później i zastąpił Waldemara Kiełbasińskiego. Dziś razem z Robertem Klattem tworzy jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Kim jest Mariusz Winnicki prywatnie? Żona, dzieci, wiek, wzrost. Sprawdzamy, wszystko co chcesz wiedzieć o wokaliście zespołu Classic.

Marusz Winnicki współtworzy zespół Classic i jest jednym z jego wokalistów. A tematy takie jak, żona, dzieci, wiek wzrost są dla wielu fanów nieznane. Szał na zespół Classic na dobre rozpętał się, gdy grupa disco polo wydała w 1984 roku debiutancki album zatytułowany „Jolka, Jolka”. Wtedy też pojawił się pierwszy wideoklip zespołu Classic do piosenki o ty m samym tytule, co płyta. Od tego czasu fanki jeszcze bardziej interesują się tajemniczym wokalistą. Kim jest Mariusz Winnicki prywatnie?

Kim jest Mariusz Winnicki - wokalista zespołu Classic?

Mariusz Winnicki fanom disco polo jest znany jako wokalista zespołu Classic. Gra na gitarze, a w przeszłości także na akordeonie. Jednak nie każdy wie, że Mariusz to wrażliwa dusza w ciele twardziela. Artysta interesuje się także poezja nagrał nawet płytę z poezja śpiewaną pod tytułem „Przystanek miłość". W wywiadach często podkreśla, że gdyby zabrać mu muzykę to mógłby być nawet fryzjerem.

Mariusz Winnicki – wiek, wzrost

Mariusz Winnicki jest jak wino. Patrząc na zdjęcia można pomyśleć, że czas się dla niego zatrzymał i wiek nie gra roli. Ale jeśli bardzo chcesz wiedzieć, to Mariusz Winnicki jest zodiakalnym Lwem. Urodził się 14 sierpnia 1970 roku w Sochaczewie. Zatem wokalista zespołu Classic ma aktualnie 53 lata. Jeśli chodzi o wzrost wokalisty, trudno podać dokładne liczby ale z pewnścią jest jednym z najwyższych wokalistów diso polo.

Mariusz Winnicki – żona, dzieci, Instagram

Mariusz Winnicki uwielbia muzykę i właściwie tyle o nim wiemy. Żona, dzieci? Może są ale wokalista zespołu Classic dobrze to ukrywa. Mimo, że artysta prowadzi konto w mediach społecznościowych, to na zdjęciach trudno znaleźć rodzinę. Ale może kiedyś się tam pojawi? Mariusz prowadzi Instagram jako @ mariusz__winnicki.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM
Listen on Spreaker.