Zespół Daj To Głośniej udostępnił całą płytę. „Folk Disco” można słuchać za darmo

i

Autor: YouTube.com/ DAJ TO GŁOŚNIEJ Zespół Daj To Głośniej udostępnił całą płytę. „Folk Disco” można słuchać za darmo

Zespół Daj To Głośniej udostępnił całą płytę. „Folk Disco” można słuchać za darmo

2021-06-12 14:14

Daj To Głośniej działa na polskiej scenie nieco ponad dwa lata, ale ma na koncie mnóstwo sukcesów. Debiutancki singiel pod tytułem „Mama ostrzegała” został okrzyknięty hitem roku 2019. Po dwóch latach od debiutu grupa wydała płytę – „Folk Disco” trafiła do sklepów i do…sieci! W dodatku można jej słuchać za darmo!

Płyta „Folk Disco” ukazała się na rynku dokładnie dwa lata po debiucie zespołu Daj To Głośniej – 26 maja 2021 roku. Na krążku znalazło się 21 utworów. Album zawiera doskonale znane fanom utwory  takie, jak np. „Mama ostrzegała”, „Zwariowana noc” czy „Wróciłeś nad ranem”. Są też niepublikowane dotąd piosenki np. „Głowy nie urywa” czy „Mięta”. Po kilkunastu dniach od premiery, zespół Daj To Głośniej zdecydował się udostępnić całą płytę w sieci.

- Ci bardziej dociekliwi wpadli już na nowe utwory na YouTube, cała palylista płyty FOLK DISCO jest już dostępna (...) Koniecznie napiszcie, do których utworów chcecie teledyski w pierwszej kolejności  - czytamy na Facebooku zespołu Daj To Głośniej

"Mama ostrzegała" jak dobrze znasz hit Daj To Głośniej?

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Przed czym ostrzegała mama w piosence zespołu Daj To Głośniej