Zespół Mejk na planie. Mamy fragment nowości!

2021-04-19 11:40 AM.
Mejk
Autor: Instagram.com/elwiramejk

O nowości od zespołu Mejk wiemy coraz więcej. Elwira Mejk skutecznie podgrzewa atmosferę informacjami na temat powstającego kawałka. Do sieci trafiły kolejne zdjęcia. Jest gorąco!

Na takie wieści fani czekali od dawna. Zespół Mejk nie nagrał nowej piosenki od miesięcy, ostatni solowy kawałek uwielbianej grupy pod tytułem "Na boso" ukazał się w marcu ubiegłego roku. Dlatego miłośników disco polo ucieszy, że Mejk pracuje nad nowym kawałkiem. Radosną wiadomość przekazała Elwira. Najpierw zachwyciła zdjęciem z planu na Instagramie. Wokalistka w żółtym, słonecznym stroju z głębokim dekoltem na tle zieleni została okrzyknięta przez internautów „Wiosenną boginią”. Teraz do sieci trafił krótki filmik, na którym mąż Elwiry pełni rolę króla, wokalistka zaś znów wygląda obłędnie. Tym razem w czerwonej sukni z głębokim dekoltem. Jest też chwytanie za pierś…

Elwira Mejk napisała, że premiera nowego kawałka już niebawem. Udało nam się dowiedzieć, że jeszcze w kwietniu. Pierwsi piosenkę usłyszą słuchacze VOX FM! Bądźcie czujni, wkrótce zdradzimy dokładną datę!

QUIZ. Ten serial bawił nawet policjantów. Pamiętacie 13 Posterunek?

Pytanie 1 z 20
Jaki tytuł miał pierwszy odcinek serialu "13 Posterunek"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany