Zespół MiG  nie daje się jesieni. Nowość „Kawa na ławę” porywa letnim klimatem

i

Autor: YouTube.com/MIG Officjal Zespół MiG nie daje się jesieni. Nowość „Kawa na ławę” porywa letnim klimatem

Zespół MiG nie daje się jesieni. Nowość „Kawa na ławę” porywa letnim klimatem

2021-11-28 20:08

MiG to popularny zespół disco polo, który tworzy utalentowane rodzeństwo Gwiazdowskich. Twórcy hitu „Miód Malina” wydali nowy singiel, w sam raz na jesienną szarugę. Kawałek „Kawa na ławę” porywa lekkością i wakacyjnym klimatem.

Od ponad dwudziestu lat nie zawodzą swoich fanów. Zespól MiG jest jednym z najpopularniejszych zespołów disco polo. Miłośnicy muzyki tanecznej nie wyobrażają sobie imprez bez takich kawałków, jak np. „Wymarzona” czy „Miód Malina”. Najnowsza piosenka zespołu MiG ma wszystko by dołączyć do imprezowej playlisty. Utwór „Kawa na ławę” opowiada o miłości, łatwo wpada w ucho, a teledysk urzeka egzotycznymi. letnimi kadrami. Kawałek w szybkim tempie zdobywa popularność.

ZOBACZ TEŻ: Czy Radek Liszewski załatwił pracę synowi? Zobacz nowy odcinek Pierwsza Zmiana Show VOX FM [WIDEO]

Premierowe wideo znalazło się nawet w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych filmów na polskim YouTube. Internauci są zachwyceni. Pozytywne komentarze zostawiają także koledzy z branży. – „Bardzo słoneczna propozycja. Tego było nam trzeba! Pozdrawiamy!” – napisał zespół Defis, gratulacje płyną też od Extazy – „Bardzo fajna produkcja” oraz Bayera – „Sztos”. Na voxfm.pl publikujemy teledysk do najnowszej piosenki zespołu MiG  pod tytułem „Kawa na ławę”.

Znasz polskie weselne zwyczaje?

Pytanie 1 z 10
Młoda para jest witana na sali weselnej:
Defis "Niespotykany kolor"