Zespół Non Stop wraca po dłuższej przerwie. Nowość - „Lewy pas ” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Zespół Non Stop wraca po dłuższej przerwie. Nowość - „Lewy pas ” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Zespół Non Stop wraca po dłuższej przerwie. Nowość - „Lewy pas ” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2022-07-26 9:59

Zespół Non Stop długo kazał czekać na nową piosenkę. Formacja, która zasłynęła na scenie disco polo utworem „Jedźmy przed siebie" przygotowała kolejny kawałek związany z szybką jazdą. Nowości pod tytułem „Lewy pas” będzie można posłuchać jeszcze przed premierą. Tylko w VOX FM. Kiedy?

„Lewy pas” to najnowsza propozycja zespołu Non Stop. Formacja, która tworzy rodzeństwo Magdalena  i Cezary w najnowszym klipie znów rusza w drogę. Magda Sygocka - Mortka jest technologiem żywności, a Cezary weterynarzem. Swojej pasji, jaką jest muzyka oddają się po godzinach. Formacja jest znana na scenie disco polo z takich kawałków, jak „Oddam Tobie wszystko” czy „Dałam Serce”. Nie wolno też zapominać o hicie „200 po mieście” – klip został odtworzony  w serwisie YouTube miliony razy. Ostatni utwór pod tytułem „Powołanie” został wydany w grudniu 2021 roku. W międzyczasie Magda rozpoczęła swój solowy projekt Mariett.Byc może dlatego trzeba było czekać tak długo na nowość pod szyldem Non Stop. Premiera piosenki zaplanowana jest na 27 lipca. Wcześniej kawałka będzie można posłuchać w ulubionym radiu. Non Stop – „Lewy pas” przedpremierowo tylko w VOX FM we wtorek, 26 lipca około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Wakacje Po Polsku z VOX FM: ekipa VOX FM na Lubelszczyźnie i Polesiu. Czy dali się wyprowadzić w pole? [GALERIA,WIDEO]

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu