Zespół Playboys nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym roku. Nadciąga nowy kawałek!

2021-12-22 17:28 AM.
Zespół Playboys nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym roku. Nadciąga nowy kawałek!
Autor: Instagram.com/zespolplayboys Zespół Playboys nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym roku. Nadciąga nowy kawałek!

Zespół Playboys od lat jest w czołówce najpopularniejszych grup disco polo. A każda nowość wyczekiwana jest przez fanów z niecierpliwością. Dlatego, kiedy do sieci trafiły zdjęcia z planu do nowego teledysku, internauci oszaleli.

Playboys ma na koncie takie hity, jak m.in. „Ja w to nie wierzę”, „Lejde” czy „Będę Twoim King Kongiem”. Wszystkie kawałki mają miliony odsłon w serwisie YouTube. Po andrzejkowej premierze utworu „Siebie mi daj” fani byli przekonani, że to już koniec nowości w tym roku od Kuby Urbańskiego i jego zespołu. A tu taka niespodzianka!

„Powoli idziemy do was z nowym oficjalnym teledyskiem. Jeszcze w tym roku. Czekacie?” - czytamy na profilu zespołu Playboys na Instagramie. Patrząc na zdjęcie z planu teledysku wnioskujemy, że to będzie mocno imprezowy kawałek w klimacie lat 90 -tych. Ale czas pokaże. Kiedy dokładnie premiera nowej piosenki Playboys? Niedługo poinformujemy na voxfm.pl.

ZOBACZ TEŻ: Top Girls z niespodzianką pod choinkę! Fani kochają takie prezenty

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Muszę zrezygnować z udziału w programie. Zaczynam pracę nad nową muzyką i jak wchodzę do studia przed południem, potrafię z niego wyjść dopiero o czwartej nad ranem. Nie sądzę, by udało mi się pogodzić to z kolejną edycją. Kim jestem?
Defis „Kolorowe sny”
Nasi Partnerzy polecają