Zespół Power Play - „Umówieni na 9.” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: Facebook.com/formacja.power.play Zespół Power Play - „Umówieni na 9.” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Zespół Power Play - „Umówieni na 9.” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2022-08-10 10:58

Zespół Power Play z kolejna nowością w tym roku. Fani disco polo mogą liczyć na nowy utwór. Piosenka pod tytułem „Umówieni na 9.” lada dzień pojawi się w sieci. Wcześniej kawałka będzie można posłuchać w radiu. Zespół Power Play – „Umówieni na 9.” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Zespół Power Play nie zwalnia tempa lada dzień premiera utworu „Umówieni na 9.” Po kawałku pod tytułem „Dla nas ten balet” wydaje kolejną nowość w tym roku. Poprzednia piosenka była utrzymana w klimacie disco polo, którym zespół Power Play zasłynął na początku swojej działalności. Jak będzie tym razem? Przekonamy się niebawem. Piosenka pod tytułem „Umówieni na 9.” będzie miała premierę w tym tygodniu. Zanim romantyczny, letni kawałek twórcy hitu „Lubisz to lubisz” trafi do sieci będzie można go posłuchać w radiu. Power Play „Umówieni na 9.” przedpremierowo tylko w VOX FM w czwartek, 11 sierpnia około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Daj To Głośniej z taką nowością disco polo, że można dać czadu! „Gdy rodzice pójdą spać” to najlepszy hit na wesele?

Ja Wam pokażę! Garść porad jak radzić sobie z upałami od Marysi Pawłowskiej z VOX FM