Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi

i

Autor: VOX FM

"Źle się czuję kiedy goście stoją i patrzą się na mnie" Magda Narożna szczerze o graniu na weselach

2022-09-27 13:09

Choć są jednym z najpopularniejszych zespołów disco polo, to wciąż zdarza im się grać na weselach. Piękni i Młodzi to zespół z czołówki polskiej sceny tanecznej. Magda Narożna wyznała, że bardzo nie lubi jednak gdy goście stoją i się na nią patrzą... Dlaczego?

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w VOX FM

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów sceny disco polo. Piękni i Młodzi na koncie mają takie hity jak "Niewiara", "Jedno słowo" czy ostatni "Coraz bliżej". Nic dziwnego, że wokalistka zespołu Magda Narożna jest często w centrum zainteresowania mediów oraz fanów. Tylko na Instagramie konto @madzia_pim obserwuje prawie 200 tysięcy osób. I właśnie ona była gościem programu w Samą Porę na antenie radia VOX FM. Przemek Sasowski zapytał artystkę między innymi o to, czy nie przeszkadza jej, że w czasie koncertów ludzie zamiast stać i oglądać ich występ, zaczynają tańczyć jak na weselu.

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska: wymasowałam wszystkich swoich chłopaków! Czego jeszcze nie wiecie o wokalistkach zespołu Topky?

VOX FM – Jazda do roboty 2022

My do tej pory mamy występy na weselach i ja wręcz źle się czuję jak goście patrzą się... ja wręcz im mówię po pierwszym lub po dwóch utworach... jak stoją dalej i klaszczą w półkolu to mówię - my tu przyjechaliśmy, żebyście Wy się dobrze bawili, żebyście tańczyli! Naoglądaliście się już, napatrzyliście na nas, tak więc bawcie się!

- odpowiedziała Narożna. Czy Magda Narożna jest bogata? Kogo obserwuje na Instagramie? Co mówi do gości na weselach? Czy znowu zmieniła swoją fryzurę? I przede wszystkim jak poradziła sobie z hitem Boysów "Najpiękniejsza Dziewczyno". Koniecznie zobaczcie jej rozmowę z Przemkiem Sasowskim.

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska: wymasowałam wszystkich swoich chłopaków! Czego jeszcze nie wiecie o wokalistkach zespołu Topky?

Nowości disco polo lato 2022! Najgorętsze premiery tegorocznych wakacji