Złote łańcuchy zamiast włosów. Meksykański raper Dan Sur zyskał popularność dzięki fryzurze

2021-09-15 11:48 AM.
Złote łańcuchy zamiast włosów. Meksykański raper Dan Sur zyskał popularność dzięki fryzurze
Autor: Instagram.com/dansurig Złote łańcuchy zamiast włosów. Meksykański raper Dan Sur zyskał popularność dzięki fryzurze

Meksykański raper Dan Sur zdobywa popularność w sieci i nie jest to zasługa jego twórczości a fryzury. Wykonawca postanowił wszczepić sobie w głowę złote haczyki, do których przyczepia łańcuchy.

Do niedawna mało znany meksykański raper postanowił zaistnieć w social mediach. Dan Sur zapragnął zostać „pierwszym człowiekiem ze złotymi włosami w historii". Złotej fryzury nie stworzył żaden fryzjer a chirurg. Mężczyzna operacyjnie wszczepił sobie pod skórę głowy haczyki, do których przyczepia złote łańcuchy. Niektóre z nich inkrustowane są diamentami. „Prawda jest taka, że chciałem zrobić coś innego, bo zauważyłem, że wszyscy raperzy farbują swoje włosy. Mam nadzieję, że teraz nikt nie zacznie mnie kopiować" – wyjaśnił na TikToku.

ZOBACZ TEŻ: Roztańczony PGE Narodowy 2021. Wyjątkowy skład na 8 urodziny VOX FM. Jakie gwiazdy rapu wystąpią w Warszawie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Czy na pewno jesteś bystry? Na tych pytaniach łatwo się wyłożyć!

Pytanie 1 z 10
Morze Martwe to:
Plaża, ocean, morze / zdjęcie ilustracyjne

Dan Sur został złotowłosym raperem w kwietniu, ale dopiero teraz zyskał popularność. Jego konto na TikToku z 13 tys. obserwujących podskoczyło do 2 mln, a zainteresowanie rośnie.

Pierwsza Zmiana Show_odc1_zwiastun_2
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany