Roztańczony PGE Narodowy 2021. Wyjątkowy skład na 8 urodziny VOX FM. Jakie gwiazdy rapu wystąpią w Warszawie?

i

Autor: materiały prasowe Roztańczony PGE Narodowy 2021. Wyjątkowy skład na 8 urodziny VOX FM. Jakie gwiazdy rapu wystąpią w Warszawie?

Roztańczony PGE Narodowy 2021. Wyjątkowy skład na 8 urodziny VOX FM. Jakie gwiazdy rapu wystąpią w Warszawie?

2021-09-15 10:55

To będzie niezwykła edycja jednej z największych dyskotek plenerowych w Polsce! Już 25 września 2021 Roztańczony PGE Narodowy. W tym roku impreza pod szyldem VOX FM z okazji ósmych urodzin stacji. Oprócz gwiazd z muzyki tanecznej na scenie pojawia się także raperzy.

Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, bo wyczekana, jak nigdy a w dodatku będziemy świętować ósme urodziny VOX FM. W ubiegłym roku z powodu pandemii impreza została odwołana, a fani nie kryli rozczarowania. W tym roku pod hasłem „Już wszyscy razem” na płycie PGE Narodowego zagrają największe gwiazdy muzyki tanecznej ale także reprezentanci sceny rap. 25 września na PGR Narodowym w warszawie wystąpią: Popek, Kubańczyk, Filipek Antony Esca,Vixen, Kbleax Blonsky! Kto jeszcze?

ZOBACZ TEŻ: To więcej niż radio, to więcej niż telewizja, to Pierwsza Zmiana Show! Kto będzie gościem pierwszego odcinka?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Rolnicy. Podlasie - jak dobrze znasz serial i jego bohaterów?

Pytanie 1 z 15
Kogo to dom?
Rolnicy. Podlasie. Dom Gienka i Andrzeja z Plutycz

Roztańczony Narodowy 2021 - artyści muzyki tanecznej. Kto wystąpi w Warszawie?

Oprócz Zenka Martyniuka z zespołem Akcent w Warszawie wystąpią także:  Marcin Miller z zespołem Boys, Ronnie Ferrari, Weekend, Top Girls, Cleo, Borys LBD, Kwestia 07, Kubańczyk, MIG, Jorrgus, Miły Pan oraz Thomas Anders & Modern Talking Band.

Poranne Wyjce - Topky