To więcej niż radio, to więcej niż telewizja to Pierwsza Zmiana Show! Kto będzie gościem pierwszego odcinka?

i

Autor: VOX FM To więcej niż radio, to więcej niż telewizja to Pierwsza Zmiana Show! Kto będzie gościem pierwszego odcinka?

To więcej niż radio, to więcej niż telewizja, to Pierwsza Zmiana Show! Kto będzie gościem pierwszego odcinka?

2021-09-10 13:30

Pierwsza Zmiana Show to nowy program, który podprowadzą Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski oraz Paweł Pawelec czyli Pierwsza Zmiana VOX FM . Prezenterzy, których doskonale znacie z poranka radia VOX FM pokażą się bez cenzury a to oznacza, że możecie spodziewać się naprawdę wszystkiego. Kto będzie gościem pierwszego odcinka?

Pierwsza Zmiana Show to coś więcej niż radio, to coś więcej niż telewizja to muzyka na żywo, ekskluzywne wywiady z artystami bez cenzury, dużo śmiechu i zabawy, a to wszystko na voxowym kanale na Youtubie. Tutaj nie obowiązują żadne zasady, a scenariusz tworzony jest na bieżąco. Do pierwszego odcinka Pierwsza Zmiana Show Konrad, Norbert i Pawelec zaprosili zespół Łobuzy. Zobaczcie w wideo poniżej co będzie się działo.

ZOBACZ TEŻ: VOX FM w 19. Biegu po Nowe Życie. Na starcie Kami Rutkowski

Pierwsza Zmiana Show_odc1_zwiastun_1

Łobuzy to nie jedyni goście pierwszego odcinka Pierwsza Zmiana Show. Kto jeszcze odwiedzi nasze studio, jakie zadania przed gwiazdami postawią Norbert, Pawelec i Konrad? Oglądajcie już 17 września na voxowym kanale na Youtubie!