Znamy kolejną gwiazdę Sylwestra Marzeń 2022/2023. Wystąpi w Zakopanem razem z Kajrą i Sławomirem

i

Autor: Instagram.com/superkajra Znamy kolejną gwiazdę Sylwestra Marzeń 2022/2023. Wystąpi w Zakopanem razem z Kajrą i Sławomirem

Znamy kolejną gwiazdę Sylwestra Marzeń 2022/2023. Wystąpi w Zakopanem razem z Kajrą i Sławomirem

2022-11-28 10:43

Choć oficjalnych informacji nie ma, to wiadomo, że w ostatnią noc w roku nie zabraknie „Miłości w Zakopanem”. Sylwester Marzeń 2022/2023 odbędzie się w pod Tatrami i to jest pewne. Jednak wciąż nie ma listy artystów. Wiadomo jednak, że na scenie pojawi się Sławomir i Kajra oraz Marina.

Kiedy Wojtek Szczęsny bronił bramki Polaków w Katarze, jego żona - Marina gościła w Zakopanem. Razem z Kajrą i Sławomirem nagrywała spot promujący sztandarową imprezę TVP czyli Sylwester Marzeń. Choć lista gwiazd wciąż owiana jest tajemnicą, to w mediach społecznościowych gwiazd można znaleźć nagrania, które świadczą o tym, że pojawią się na scenie podczas ostatniej nocy w roku. Do sieci trafił właśnie filmik, na którym biały miś, Marina oraz Kajra ze Sławomirem bawią się na kanapie wyciągu narciarskiego. Nie brakuje także hasztagu #sylwestermarzen. Nagranie pojawiło się między innymi na Instagramie Kajry z podpisem - Cześć tu Kajra. Po pierwsze Marina - ogromne gratulacje. Po drugie to będzie dobry spot. Po trzecie do zobaczenia - napisała wokalistka. O tym, kto jeszcze może pojawić się na scenie Sylwestra Marzeń 2022/2023 piszemy tutaj.

ZOBACZ TEŻ: Krystian Pudzianowski rozniósł parkiet. Fani: Ogień totalny!

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Radom 2019