Znana piosenkarka disco polo doczeka się dziecka? Paula Karpowicz z Topky wyznała prawdę

i

Autor: AKPA Znana piosenkarka disco polo doczeka się dziecka? Paula Karpowicz z Topky wyznała prawdę

disco polo

Znana piosenkarka disco polo doczeka się dziecka? Paula Karpowicz z Topky wyznała prawdę

2023-12-04 13:09

Paula Karpowicz z zespołu Topky słynie z tego, że przed swoimi fanami nie ma większych tajemnic. Praktycznie nie ma dnia, by piosenkarka nie dodała czegoś na swoje story na Instagramie. Dlatego fani są na bieżąco z jej życiem. Ostatnio wokalistka postanowiła się z nimi podzielić informacją nt. jej dziecka.

Paula Karpowicz z Topky w ciąży?

Paula Karpowicz z zespołu Topky to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych, polskich gwiazd disco polo. A już na pewno, jeśli spojrzy się na liczbę obserwujących na jej profilu na Instagramie. Wokalistka zgromadziła tam ponad 270 tysięcy osób. Nic zatem dziwnego, że regularnie dodaje nowe posty i relacje. Z tych możemy dowiedzieć się np. co danego dnia robi Paula, zobaczyć jak odpoczywa albo poznać ciekawostki na temat jej życia. Czasem są to też niestety smutne chwile. Wokalistka opowiada bowiem np. o swoich problemach z kręgosłupem. Ostatnio postanowiła natomiast poodpowiadać na pytania jej fanów. Ci mogli je zadawać w specjalnym kafelku. Internauci mieli mnóstwo dylematów nt. ich ulubionej wokalistki. Padło również pytanie o dziecko. Co odpowiedziała na nie piosenkarka zespołu Topky?

Topky o pierwszym roku istnienia - Goście Jest Weekend w VOX FM

Paula Karpowicz wypowiedziała się o dziecku

Pytanie kobiet o dziecko to według niektórych pań jeden z największych możliwych objawów nietaktu. Są bowiem pary, które nie chcą lub nie mogą mieć dzieci. Mimo to jeden z fanów zapytał Paulę Karpowicz o to "kiedy dziecko"? Wokalistka odpowiedziała, że w Polsce jest dziwna presja na to, żeby mieć dziecko przed 30-tką. Podkreśliła również, że nie jest jej źle z tym, że sama jeszcze nie ma własnego dziecka. Wskazała, że może miałaby inne podejście, gdyby nie fakt, jaką pracę wykonuje. Paula Karpowicz nie czuje obecnie żeby to był już ten moment w jej życiu, kiedy powinna mieć dziecko, jednak ta chęć ciągle rozwija się w jej głowie. Niezależnie od tego, czy i kiedy ten moment nastąpi, mocno trzymamy kciuki za Paulę i jej sukcesy.

Listen on Spreaker.