Znany program znika z ramówki TVN! Co go zastąpi?

i

Autor: AKPA

telewizja

Znany program znika z ramówki TVN! Co go zastąpi?

2023-11-07 14:55

Już niebawem z ramówki TVN7 zniknie program, który w ostatnich tygodniach cieszył się ogromną popularnością widzów. Ci śledzili losy uczestników i chętnie komentowali ich zachowania w sieci. Choć niektórzy życzyli sobie, żeby audycja wreszcie dobiegła końca. Ich marzenie się spełniło i show zostanie zastąpione inną produkcją.

Hotel Paradise znika z ramówki TVN7

Choć niektórzy chcieliby żeby było inaczej, to wszystko ma swój czas i wielkimi krokami zbliżamy się do finału Hotelu Paradise 7. Po wielu tygodniach zmagań uczestników już w czwartek, 9 listopada dowiemy się, kto z nich zwycięży randkowe show. Ten sezon był z pewnością wyjątkowy. W sieci nie brakowało komentarzy, że to najgorsza edycja ze wszystkich. Widzowie uznali, że program jest w wielu momentach nudny, w innych ustawiony, a w dodatku nie podobało się im zachowanie uczestników, którzy głównie skupiali się na knuciu, zawieraniu sojuszy i okłamywaniu pozostałych. Jednych ze znienawidzonych bohaterów został Roch. Przez to wszystko część osób domagała się wcześniejszego zakończenia emisji Hotelu Paradise 7, a inni chcieli wręcz by pod żadnym pozorem nie powstała kolejna edycja. Jedno jest pewne - obecna wielkimi krokami zmierza do końca. Wielki finał randkowego show już w czwartek, 9 listopada w TVN7 i Player.pl o 20:00. Tym samym program już niebawem zostanie zastąpiony w ramówce inną produkcją.

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Co zamiast Hotelu Paradise 7?

Widzowie TVN7 nie muszą się smucić. W miejsce Hotelu Paradise 7, który wzbudzał u nich ogromne emocje pojawią się inne produkcje. Od poniedziałku 13 listopada widzowie będą mogli oglądać w ramówce serial "Wielkie kłamstewka". Od wtorku do czwartku stacja postawi natomiast na znane filmy. W planach jest m.in. emisja takich klasyków, jak "Mayday" czy "Lejdis". Tym zapewne trudno będzie zastąpić dotychczasowe dramy, które mogliśmy oglądać m.in. w wykonaniu Rocha i jego ekipy w Hotelu Paradise 7, jednak na pewno nie będą to nudne wieczory. Poza tym zawsze pozostaje nam jeszcze śledzenie losów uczestników w ich social mediach albo powtórzenie sobie całego sezonu od początku w sieci. Choć nie jesteśmy pewni, czy Wasze nerwy ponownie wytrzymają tę porcję sprzeczek i knucia.