telewizja

Hotel Paradise 7: program zniszczy życie Rocha? Fani urządzili mu piekło

2023-10-02 13:34

Uczestnicy reality show idąc do programów liczą na sławę, fanów i wielkie pieniądze. Czasem się to jednak nie udaje, na co najlepszym przykładem jest Roch z Hotelu Paradise 7. Widzowie nienawidzą tego bohatera, piszą skargi na program, a także docierają do niewygodnych faktów z życia uczestnika. Czy fani show chcą go zniszczyć?

Hotel Paradise 7: to już koniec Rocha?

Mogła być wielka miłość, sława, pieniądze, a potem odcinanie kuponów. A co ma Roch? Nienawiść i krytyczne komentarze. Fani Hotelu Paradise 7 nienawidzą tego uczestnika, co zresztą wydaje się zrozumiałe. To on bowiem nakręca różnego rodzaju dramy i nastawiał pozostałych mieszkańców raju przeciwko Łucji. Widzowie wielokrotnie wypominali to w komentarzach w sieci, domagając się reakcji produkcji, a nawet wyrzucenia Rocha z programu. Chłopak ich zdaniem jest bowiem narcystyczny i toksyczny. Do KRRiT wpłynęła skarga od jednego z widzów, który uważa, że Łucja w programie była nękana i mobbingowana. Na tym jednak nie koniec działań fanów programu. Ci urządzili całe śledztwo nt. Rocha i wszystko wskazuje na to, że mają zamiar go zniszczyć albo przynajmniej mocno uprzykrzyć mu życie.

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise 7: Roch orany przez widzów

Fani programu dotarli już m.in. do informacji, z których wynikałoby, że Roch ma powiązania rodzinne z jedną z osób, które pracują w TVN. Jakby tego było mało, zaczęli sprawdzać jego przeszłość i byłych pracodawców. Fani ustalili m.in., że Roch był wychowawcą na jednym z obozów dla dzieci i skontaktowali się z firmą, która za nie odpowiada. A to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Roch jest wychowawcą na obozach DLA DZIECI w @akademia_klub_mila Skontaktowalam się z nimi, ponieważ moim zdaniem osoba, która znęca sie nad innymi nie powinna nigdy w życiu objąć takiej funkcji. Na razie nie dostałam odpowiedzi ale może warto, żeby napisało do nich więcej osob.

@lauraszwinto również do nich napisałem, czekam na reakcje Akademi

Kiedy wreszcie doczekamy sie jakiegos stanowiska w sprawie nepotyzmu w programie czyli @roch.hotelparadise7 ? Przeciez to jest niedopuszczalne!!Niedługo w programie będą tylko znajomi królika...No i druga sprawa czyli siła złego na jednego. Wasza stacja @tvn.pl promuje hejt. Bo jezeli doszło w HP do tego co sami pokazujecie i na bieżąco nie reagowaliście to znaczy że hejt wobec jednej uczestniczki był przez was promowany. Hejtujący dostawali nagrodę - pozbycie się niechcianej uczestniczki, czyli warto manipulować, rzucać oszczerstwami, jątrzyć....Z mojej strony tylko jedno mam do @tvn.pl - kolejna skarga leci na wasz program.

- czytamy w komentarzach w sieci.

Czy Roch i stacja się doigrają? To już nie pierwsze skargi i tego typu komentarze pisane przez widzów programu. Jeśli widzowie spełnią swoje zamiary i wyślą skargi do KRRiT, to ta, jeśli uzna, że żale są uzasadnione może nałożyć nawet karę na stację. Zarazem przypominamy, że kolejne odcinki Hotelu Paradise 7 możecie oglądać od października już tylko od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i w serwisie player.pl.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
Listen on Spreaker.