Wyciekły ciekawe informacje

Twórcy Hotelu Paradise w poważnych tarapatach? Widzowie wzięli sprawy w swoje ręce

2023-09-30 10:31

“Hotel Paradise 7” zbiera zasłużone cięgi. Nowa edycja programu okazała się być wyjątkowo toksyczna, a producenci… nie reagują. Czy zareaguje Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji? Widzowie powiedzieli wreszcie dość i zaczęły wpływać skargi.

Łucja Janik, bo to ona jest w samym centrum tego zamieszania, weszła do “Hotelu Paradise” z lekkim opóźnieniem i szybko zyskała miano intruza. Pozostali uczestnicy zaczęli się nad nią wyżywać, a ich zachowanie wypełnia znamiona przemocy psychicznej – jest, a raczej było, bowiem zwykłym gnębieniem.

Łucja musiała pożegnać się z programem, ale wkrótce powróciła. Tylko po to, by znów stać się ofiarą prześladowań. W najnowszym odcinku została zresztą wyeliminowana. Widzowie mieli już tak dość zaistniałej sytuacji, że postanowili działać.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Oliwia wkracza do programu. Co wiemy o nowej uczestniczce?

“Hotel Paradise 7” – Łucja odpadła, ale to nie sprawi, że problem zniknie. Widzowie zwrócili się do KRRiT

Jak ustalił portal Eska.pl, jeden z odbiorców postanowił zgłosić sprawę nękania Łucji i braku reakcji ze strony producentów do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

W sprawie Hotelu Paradise (TVN), we wrześniu 2023 roku do KRRiT wpłynęła jedna skarga indywidualna. Zarzuty ze skargi dotyczą mobbingu i nękania wobec jednej z uczestniczek, Łucji – przekazała Esce Teresa Brykczyńska, rzeczniczka prasowa Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

W sieci czytamy, że wielu internuatów planuje zrobić to samo. Czy KRRiT zajmie się sprawą na poważnie? Zobaczymy.

“Hotel Paradise 7” – Roch ma dojścia w TVN? Widzowie przeprowadzili małe śledztwo

W social mediach roi się też od doniesień jakoby największy toksyk “Hotelu Paradise 7”, i bez dwóch zdań najbardziej znienawidzony uczestnik, dostał się do programu przez rodzinne koneksje. Roch Krzyżański ma być bratem menadżera TVN, Rafała Krzyżańskiego.

Ma brata w TVN, więc na bank dojdzie do finału. Stacja przecież będzie promować swoich – piszą internauci.

Ile jest w tym prawdy? Drugi z panów odniósł się do sprawy za pośrednictwem Facebooka, potwierdzając pokrewieństwo z Rochem, ale zaprzeczając jakoby załatwił mu udział w randkowym show.

Mój brat jest dorosły, zdecydował się wziąć udział w programie, w którym przez trzy miesiące jest zamknięty z obcymi ludźmi i wrzucony w codzienne intrygi. Jestem dumny z emocji, które prezentuje - tych pozytywnych - i tych negatywnych. Nie doświadczyłem nigdy takiego eksperymentu społecznego, ale oglądałem wszystkie edycje “Hotelu Paradise” i wiem, że nie są to proste emocje – napisał.

“Hotel Paradise 7” – specjalnie dla Rocha zmieniono regulamin?

To jednak nie wszystko. Internauci dokopali się też do regulaminów poprzednich edycji “Hotelu Paradise”, gdzie w Postanowieniach ogólnych znaleźli zapis o braku możliwości udziału w programie dla rodzin pracowników stacji.

Pracownicy Organizatora i Telewizji oraz członkowie ich rodzin nie mogą brać udziału w Castingu. Przez członków rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

Co jednak ciekawe, w regulaminie 7. edycji, który dostępny jest w sieci, taki zapis już nie widnieje. Przypadek? Włodarze stacji nie odnieśli się do tych rewelacji.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM