Namiesza?

Hotel Paradise 7: Oliwia wkracza do programu. Co wiemy o nowej uczestniczce?

2023-09-29 11:16

W najnowszym odcinku “Hotelu Paradise 7” z show pożegnała się Justyna (ku uciesze widzów), a na pokładzie pojawiła się nowa twarz – Oliwia Petryna z Warszawt. Co o niej wiemy?

Oliwia z miejsca narobiła zamieszania w “Hotelu Paradise 7”. W końcu to jej decyzja o sparowaniu się z Marvinem poskutkowała odpadnięciem Justyny, za co widzowie będą ją chyba wielbić po wsze czasy (a przynajmniej do kolejnego odcinka). Internauci docenili jej urodę i sympatyczne usposobienie (a przynajmniej na takowe wygląda), martwią się jednak o jej siłę psychiczną i asertywność – czy da radę oprzeć się złemu wpływowi tej wybitnie toksycznej grupy?

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Paweł miażdżony przez widzów! “Facet bez kręgosłupa moralnego”

Hotel Paradise 7 – Oliwia Petryna dołączyła do programu. Kim jest nowa uczestniczka?

Oliwia ma 19 lat i obecnie studiuje zarządzanie i psychologię w biznesie. Interesuje się tańcem, kosmetologią i fizjoterapią, ale jej największą pasją i miłością jest modeling (może czas spróbować swoich sił w innym programie TVN?). Co więcej, niedawno została nagrodzona podczas wyborów Miss Województwa Małopolskiego, więc z tą urodą to internauci chyba faktycznie nie przesadzali.

W opisie jej osoby czytamy, że Oliwia jest typową ekstrawertyczką. Dużo mówi, jest otwarta na nowe znajomości i bardzo zabawna. Uważa, że wszyscy ją lubią i nie ma żadnych wrogów (to się dopiero okaże). Ma za sobą już trzy poważne związki (żarty jak w przypadku nowej Wiktorii za 3, 2, 1…). Tego ostatniego nie wspomina najlepiej – była to toksyczna relacja z brakiem zaufania w tle. Jej ideał to wysoki brunet z ładnym uśmiechem i poczuciem humoru. Nie szuka jednak nikogo na siłę, wychodząc z założenia, że prawdziwa miłość powinna znaleźć ją sama. Cóż droga Oliwio, życzymy szczęścia w “Hotelu Paradise 7” i przede wszystkim – silnej psychiki. Przyda Ci się.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: torebkowe skarby