telewizja

Znany teleturniej z Ibiszem wraca do Polsatu! Widzowie go uwielbiali

2024-06-23 22:09

W telewizji w ostatnich latach panuje moda na przywracanie do emisji programów, które przed laty były wielkimi hitami. Wszystko wskazuje na to, że już niebawem taka sytuacja czeka nas i w Polsacie! Na jego antenie ma pojawić się jeden z ulubionych teleturniejów Polaków. Ma go poprowadzić Krzysztof Ibisz.

Awantura o kasę wraca do Polsatu

Przywracanie dawnych programów stało się w ostatnich latach w telewizji niezwykle modne. Stacje wprowadzają do swoich ramówek nowe formaty, ale decydują się i na to, by odświeżyć te, które stały się już nieco zapomniane. Tak kilka lat temu mogliśmy ponownie zobaczyć program Big brother, który po długiej przerwie przywrócono w TVN7. TVP kilka lat temu postanowiło natomiast pokazać show Jak oni śpiewają, które było wcześniej nadawane przez Polsat. Okazuje się, że już niebawem, właśnie w słonecznej stacji czeka nas kolejny powrót programu, który był niezwykle lubiany przez Polaków. Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się o tym, że widzowie znów zobaczą format Idź na całość. Te plany jednak albo poszły na półkę albo zostały zmienione. Wiele bowiem wskazuje na to, że w Polsacie już niebawem pojawi się ponownie Awantura o kasę.

JAK ZACHOWUJĄ SIĘ POLSCY KIBICE W POCIĄGU?

Krzysztof Ibisz i Awantura o kasę w Polsacie

Program Awantura o kasę przed laty cieszył się ogromną popularnością wśród widzów Polsatu. W tym formacie liczyła się nie tylko wiedza, ale i refleks oraz odpowiednia gra strategiczna. Błędny ruch mógł bowiem doprowadzić do straty sporej sumy pieniędzy. Spore emocje wzbudzały też m.in. czarne skrzynki, w których ukryte mogły być np. kluczyki do samochodu, ale i ogórek kiszony. Te wrażenia już niebawem powrócą. Jak informuje bowiem Pomponik - teleturniej Awantura o kasę wraca na ekrany. I ponownie ma go poprowadzić Krzysztof Ibisz. Kiedy zobaczymy premierowe odcinki? To na razie pozostaje tajemnicą. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to możliwe, że już jesienią. Jednak o tym przekonamy się zapewne za kilka tygodni, kiedy Polsat oficjalnie ogłosi na swojej konferencji propozycje dla widzów na jesień. Jedno jest pewne - emocji na pewno nie zabraknie!