Mewa ukradła pizzę!

i

Autor: screen/TikTok @roberttolppi Czy taka sytuacja mogłaby wydarzyć się naprawdę? Wideo to viral na TikToku

Zostawił pizzę na tarasie, ukradła ją mewa! Internauci "I tak powiedzą, że to fotomontaż"

2022-05-23 15:31

Viralowy filmik podbija TikToka! Kilkanaście milionów osób obejrzało już filmik, w którym mewa kradnie całą pizzę, pozostawioną przez właściciela na tarasie w ogródku. Czy wideo jest wynikiem świetnej edycji? Internauci w komentarzach są podzieleni! [WIDEO]

Czy mewa naprawdę ukradła całą pizzę?

"O mój Boże, kto zjadł pizzę" takimi słowami rozpoczyna się nagranie, na którym widzimy zupełnie puste pudełko po pizzy pozostawione na tarasie w przydomowym ogródku. W tle słychać krzyk mewy, a po chwili obiektyw kamery kieruje się na niebo nad domem, a naszym oczom ukazuje się... mewa dźwigająca w dziobie cały placek przepysznej pizzy. To nietypowe wideo obejrzało już prawie 12 milionów osób i zyskało już ponad 2 miliony serduszek.

Jednak gdy wejdziemy w sekcję komentarzy, to już pierwsze z nich sugerują, że nagranie - choć zabawne - to jednak nie do końca wygląda na prawdziwe. "W sumie całkiem dobrze zrobione XD" - napisał pod filmikiem po polsku jeden z użytkowników platformy TikTok.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - transmisja na żywo! Jak, gdzie i o której oglądać?

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Rzeszów 2022

Prawda czy fotomontaż?

Autorem filmiku jest użytkownik, który zalogowany jest jako Robert Tolppi. Większość jego filmików to krótkie strzały, w których popisuje się on różnymi technikami edycji wideo. Pod jednym z komentarzy do filmiku z mewą nagrał on swoją odpowiedź, w której dokładnie wyjaśnia jak zostało to zrobione.

Mój tata polubił Twój filmik i uznał, że jest naprawdę zabawny. Opowiedział nam też historię o kobiecie, której mewa ukradła całą pizzę z talerza na plaży

- skomentował wideo jeden z internautów.

Sonda
A Ty dałeś się nabrać?