Zrobili to tak, że Doda odpowiedziała. Pierwsza Zmiana VOX FM przeprasza! [WIDEO]

i

Autor: VOX FM Zrobili to tak, że Doda odpowiedziała. Pierwsza Zmiana VOX FM przeprasza! [WIDEO]

Zrobili to tak, że Doda odpowiedziała. Pierwsza Zmiana VOX FM przeprasza! [WIDEO]

2022-02-22 16:22

Pierwsza Zmiana VOX FM nie daje za wygraną. Konrad, Norbert oraz Pawelec wciąż zapraszają Dodę do programu. Po tym, jak wokalistka odmówiła wywiadu w poranku VOX FM i wytłumaczyła dlaczego, panowie wspięli się na wyżyny i przeprosili. Zrobili to tak, że Doda postanowiła odpowiedzieć.

Doda obraziła się na Pierwszą Zmianę w VOX FM, kiedy gościnią poranka była Daria Marx. Prowadzący audycje przypomnieli wypowiedź Dody o piosence „Paranoia” z którą Daria chciała reprezentować Polskę na Eurowizji. W pewnym momencie Konrad Piwowarski zapytał wokalistkę o to, co sądzi o angielskim akcencie Dody w jej najnowszym utworze pod tytułem „Fake Love”. To właśnie te słowa nie spodobały się Dodzie. Wokalistka odmówiła wywiadu w VOX FM o czym poinformowała w swoich mediach społecznościowych (szczegóły tutaj). Pierwsza Zmiana jednak nie daje za wygraną. Konrad, Norbert i Pawelec wciąż czekają. Panowie postanowili nawet nagrać film z przeprosinami. A skoro poszło o angielski - w takim języku przepraszają. Zobacz w wideo poniżej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD WIDEO

Pierwsza Zmiana przeprasza Dodę

Doda! Łi ar wery sory

Po takich wideo przeprosinach Doda się złamała i wszystko wskazuje na to, że wybaczyła - „Ok, inwitejszon akceptet end apologajs tu. Si ju sun gajs” - napisała Doda na Instagramie ze swojego oficjalnego konta. W wolnym tłumaczeniu wokalistka przyjmuje przeprosiny i zaproszenie. Niedługo spotka się z chłopakami z Pierwszej Zmiany w studiu VOX FM.

UOKiK, BTW, LOL wiesz co oznaczają te skróty? Sprawdź, czy znasz więcej! [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Co oznacza skrót BTW?