Angelina Zaichenko i Sasha Muzheiko w Tańcu z Gwiazdami

i

Autor: screen z Instagram/@tanieczgwiazdami

Zwycięzcy Love Island 6. wystąpią w tańcu z gwiazdami? Angelina i Sasha mają do tego predyspozycje

2022-10-18 14:23

Prosto z lotniska trafili na plan Tańca z Gwiazdami. Zwycięzcy Love Island 6. Angelina i Sasha pozowali na ściance, ale fani chętnie zobaczyliby ich razem na parkiecie. Co więcej, w historii polskiej Wyspy Miłości już raz mieliśmy taki przypadek. Czy tym razem jest na to szansa?

Angelina i Sasha - co dalej po finale Love Island?

Wyspę Miłości opuszczali jako zwycięzcy oraz przede wszystkim jako oficjalna para. Angelinę i Sashę pokochali widzowie w Polsce. I choć od finału minęło już trochę czasu, to fani dalej z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów swojego ulubionego show. Ostatnio para w jednym z wywiadów wspominała, że nie mają zamiaru mieszkać razem. Sasha wróci do Sopotu, a Angelina zostanie w Warszawie. Jak twierdzą, wracają do swoich mieszkań sprzed programu, bo każde z nich ma swoje życie i sprawy do załatwienia.

CZYTAJ TAKŻE: Daniel z Love Island 6. wrócił do "byłej" dziewczyny! Szykuje się podwójna randka z Wiktorią i Sebastianem?

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Zdaniem Sashy, Angelina ma otwarte zaproszenie do niego, bo w Trójmieście zawsze znajdzie się coś do zwiedzenia, z kolei on i tak często bywa w Warszawie. Co oznacza, że para, która w willi widywała się 24 godziny na dobę, teraz budować będzie związek na odległość. Dlatego też fani nie powinni być zaskoczeni tym, że rzadko będą oglądać wspólne relacje Angeliny i Sashy. A co z tym Tańcem z Gwiazdami? Gdy para wrzuciła fotkę z planu to fani od razu zachwycili się tym pomysłem.

- Jasne że chciałabym Was zobaczyć w TZG Sasha i Angelina i oczywiście też bylibyście moimi faworytami do wygranej ??✌???

- Fajnie by było gdybyś nauczył w TzG tego tańca co w Love island 6

- Wolałabym w klatce ale na parkiecie tez będzie ok ?

CZYTAJ TAKŻE: Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?

Czy para wystąpi zatem w Tańcu z Gwiazdami? Taki występ byłby realny, tym bardziej że Angelina jest tancerką i na co dzień uczy tańca. Taka sytuacja miała już miejsce w przypadku zwycięzców pierwszej edycji Love Island. Mikołaj i Sylwia tańczyli razem jako para, a Sylwia jako tancerka w programie została na dłużej i ma na koncie już kilka edycji. Angelinie i Sashy kibicujemy i życzymy dużo szczęścia!

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. Grzegorz pokazał się wszystkim uczestnikom nago? Odpowiedział na pytania fanów

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?