Hotel Paradise 6.

i

Autor: screen z Instagram/@hotelparadise.tvn7

Hotel Paradise 6. Grzegorz pokazał się wszystkim uczestnikom nago? Odpowiedział na pytania fanów

2022-10-18 12:31

Ten uczestnik wzbudza wśród fanów skrajne uczucia. Jedni Grzegorza uwielbiają, inni chcieliby, żeby ja najszybciej odpadł z programu. A w Hotelu Paradise 6. jest od samego początku sezonu. Teraz przyznał się, że prawie wszyscy uczestnicy widzieli go nago...

Hotel Paradise 6. Grzegorz Głuszcz

Trwa szósty sezon randkowego show Hotel Paradise. Emitowany na antenie TVN7 program przyciąga przed telewizory setki tysięcy osób, które z zapartym tchem oglądają kolejne odcinki. Nie jest tajemnicą, że wyświetlany w tej chwili sezon był kręcony w okolicach lutego 2022 roku. A to oznacza, że uczestnicy 6. edycji przez wiele tygodniu musieli ukrywać fakt występu w programie. Do czasu emisji finałowego odcinka nie mogą zresztą zbyt wiele zdradzać, szczególnie na temat tego które relacje przetrwały i kto z kim jest w związku.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. nowa uczestniczka w programie! Kim jest Natalia i z kim stworzy relację? [INSTAGRAM]

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Uczestnicy Hotelu Paradise zazwyczaj w czasie emisji programu w telewizji mają na Instagramie prywatne konta. Jednym z najbardziej kontrowersyjnych bohaterów trwającego sezonu jest na pewno Grzegorz Głuszcz. Na Instagramie znaleźć go można jako @grzes.hotelparadise6. Udostępnił on ostatnio dla swoich fanów okienko z pytaniami. Jedno z nich brzmiało: kto z hotelu widział Cię nago? Ze znanym sobie poczuciem humoru odpowiedział on krótko:

Haha chyba łatwiej będzie wymienić kto mnie nie widział z Hotelu nago ?

Nie jest to zaskoczeniem patrząc na wcześniejsze punkty w karerze Grzesia. Uczestnik Hotelu Paradise 6. ma już na swoim koncie występy przed kamerami w programie "Magia nagości" produkcji Zoom TV.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6. czy Grzegorz i Magda znali się przed programem? Jest komentarz uczestnika

Grzegorz Głuszcz uczestnik Hotel Paradise 6.

i

Autor: screen z Instagram/@grzes.hotelparadise6

Hotel Paradise 5 - kto jest z kim? Które pary przetrwały?