PODKARPACKIE: Wzrost zakażeń koronawirusem w regionie, ponad 30 przypadków śmiertelnych

i

Autor: Unsplash.com/ Engin Akyurt

PODKARPACKIE: Wzrost zakażeń koronawirusem w regionie, ponad 30 przypadków śmiertelnych

2022-01-15 11:00

Aktualnie kwarantanną w regionie objętych jest ponad 14 tysięcy mieszkańców regionu. Z objawami zakażenia wirusem SARS-CoV-2 walczy ponad 170 pacjentów, 118 oddycha przy pomocy respiratora.

Są już najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia dotyczące zakażeń koronawirusem. Tych w ciągu ostatniej doby najwięcej przybyło na Mazowszu, w Małopolsce i na Śląsku. Wzrost z 918 do ponad 1120 nowych przypadków w stosunku do danych z piątku służby sanitarne odnotowały na Podkarpaciu.

Najwięcej  nowych chorych, ponad 180, pojawiło się w Rzeszowie, 97 w powiecie rzeszowskim, 69 w powiecie dębickim. W ciągu ostatniej doby odnotowano też niestety 31 nowych przypadków śmiertelnych- u 4 osób bezpośrednią przyczyną zgonu było zakażenie koronawirusem.

Aktualnie kwarantanną objętych jest ponad 14 tysięcy mieszkańców regionu. Z objawami zakażenia wirusem SARS-CoV-2 walczy ponad 170 pacjentów, 118 oddycha przy pomocy respiratora.

QUIZ. Historia mistrzostw świata w szachach

Pytanie 1 z 12
8. Kto był nieoficjalnym mistrzem świata w okresie rozbratu Stowarzyszenia Arcymistrzów z federacją FIDE (od roku 1993)?
Cisza/silence - wernisaż zdjęć najlepszych fotoreporterów
Posłuchaj, kto może ubiegać się o refundację rehabilitacji w domu. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Źródło: PODKARPACKIE: Wzrost zakażeń koronawirusem w regionie, ponad 30 przypadków śmiertelnych