Agencja Rozwoju Miasta Siedlce otworzyła zewnętrzne obiekty sportowe dla mieszkańców

2021-04-20 7:50 Monika Półbratek
ARMS otwarte obiekty zewnętrzne
Autor: ARMS

Z odstępami, obowiązkową dezynfekcją i limitem do 25 osób, ale działają. Większość obiektów Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, które znajdują się na świeżym powietrzu, została już udostępniona fanom zdrowej sportowej aktywności. Tylko na możliwość korzystania z kortów tenisowych trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Na terenie ośrodka sportu otwarte zostały: rolkowisko, stadion lekkoatletyczny, skateplaza, parkour park i boisko do siatkowej piłki plażowej. Już wkrótce otworzymy korty tenisowe, teraz są jeszcze przygotowywane i czekamy na to, żeby pogoda utrzymała się w najbliższych dniach (…) To jest właśnie tylko kwestia pogody, żeby trochę nam te korty obeschły – i ruszamy! – wyjaśnia Sylwia Kacprzak, pracownik ARMS.

Jeżeli aura będzie sprzyjająca, zostaną one otwarte jeszcze przed końcem kwietnia. Kolejne obiekty sportowe agencji zostaną udostępnione mieszkańcom miasta i okolic, gdy tylko stanie się to możliwe.

Po każdej konferencji władz rządowych, natychmiast dostajemy jakieś telefony i informacje w mediach społecznościowych, czy otwieramy, kiedy otwieramy i jakie mamy plany i zamiary... Natomiast musimy zawsze czekać na to oficjalne ukazanie się rozporządzenia, żeby się wczytać i sprawdzić, jakie są zasady, co możemy robić. Ale jesteśmy przygotowani. Kiedy tylko rząd będzie luzował obostrzenia i pozwoli na otwarcie kolejnych obiektów, będziemy to jak najszybciej robić – mówi Sylwia Kacprzak.

Warto dodać, że osoby przebywające na danym obiekcie Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, w trakcie uprawiania sportu nie muszą mieć na sobie maseczki. Dla bezpieczeństwa własnego i innych, są jednak zobowiązane do przestrzegania zasady dystansu.

ZOBACZ FILM: 18. Dywizja Zmechanizowana rośnie w siłę

Jaki sport powinieneś zacząć uprawiać wiosną?

Pytanie 1 z 7
W wolnym czasie lubisz...
Źródło: Agencja Rozwoju Miasta Siedlce otworzyła zewnętrzne obiekty sportowe dla mieszkańców
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany