Marek Stańczuk i Izabela Kuniewicz

i

Autor: Monika Półbratek Marek Stańczuk i Izabela Kuniewicz, GOK Chodów

Fani gry na akordeonie poszukiwani. Otwarty Przegląd Akordeonistów Amatorów [AUDIO]

2021-10-11 10:01

Mogą być nawet wirtuozami, pod warunkiem, że grają amatorsko. Chętnych do udziału w Otwartym Przeglądzie Akordeonistów Amatorów poszukuje Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie. Wydarzenie o charakterze ogólnopolskim odbędzie się w najbliższą niedzielę, 17 października w Starym Opolu pod Siedlcami.

POSŁUCHAJ muzycznego zaproszenia na Otwarty Przegląd Akordeonistów Amatorów pod Siedlcami:

Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z/s w Chodowie zaprasza wszystkich miłośników brzmień akordeonowych do świetlicy w Starym Opolu. Zgłoszenia chętnych do udziału w wydarzeniu muzyków-amatorów przyjmowane są w GOK-u w Chodowie do 12 października włącznie. W niedzielę, 17 października, każdy wykonawca będzie musiał zaprezentować na scenie minimum dwa lub więcej zróżnicowanych stylistycznie utworów lub wiązanek utworów, o łącznym nieprzekraczalnym czasie do 12 min – informuje Iza Kuniewicz, dyrektor GOK-u.

Zgłoszenia udziału w przeglądzie są przyjmowane zarówno w formie mailowej, na adres e-mail: [email protected], jak i telefonicznej, pod numerami tel /fax: 25 644-36-91 oraz 518486877. Można też zgłosić się osobiście w siedzibie ośrodka: Chodów, ul. Sokołowska 2.

W Otwartym Przeglądzie Akordeonistów Amatorów brak kryteriów wiekowych. Nie ma konieczności posiadania jakiegokolwiek wykształcenia muzycznego. Uczestnicy mają możliwość zaprezentowania dowolnego repertuaru. Mogą to być utwory ludowe albo np. hip-hopowe – mówi Marek Stańczuk, pracownik GOK-u w Chodowie.

Regulamin oraz kartę zgłoszeń można znaleźć na stronie internetowej organizatorów: gok.gminasiedlce.pl. Na niedzielną imprezę w Starym Opolu – wstęp wolny.

plakat

i

Autor: fot. GOK Chodów

QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

Pytanie 1 z 10
Który z braci Golec jest za gwiazdką?
QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy
Źródło: Fani gry na akordeonie poszukiwani. Otwarty Przegląd Akordeonistów Amatorów [AUDIO]