Muzyczne Trio siedleckich artystów zaprasza na koncert 18 listopada o 18.00

i

Autor: fot. Cafe Fryderyk

Muzyczne Trio siedleckich artystów zagra na otwartej scenie Cafe Fryderyk

2021-11-17 8:43

Choć znają się i lubią od dawna, to wspólnie, jako Muzyczne Trio, zaprezentują swoje talenty po raz pierwszy. Na otwartej scenie Cafe Fryderyk wystąpi troje zdolnych młodych siedleckich artystów. Na koncert, który odbędzie się w czwartek, 18 listopada, o godz. 18.00, zapraszają wszystkich siedlczan. Wstęp wolny!

Zuzanna Kamecka, Damian Kryński i Damian Ratuski to trójka przyjaciół, która zna się i lubi od lat. W tym składzie wystąpią jednak po raz pierwszy, specjalnie dla gości prowadzonej przez podopiecznych Fundacji Leny Grochowskiej Cafe Fryderyk. Zaserwują nam prawdziwą muzyczną ucztę. Serdecznie zapraszam! A korzystając z okazji, przypominam, że każda osoba, której coś w duszy gra i chciałaby się tym podzielić z innymi, może wystąpić na naszej otwartej scenie. Niezależnie od tego, co robi (śpiewa, gra, pisze, maluje itp.) może bezpłatnie wystąpić na naszej scenie, zapraszamy! – mówi Anna Jancy-Drygiel, manager kawiarni.

Damian Ratuski – to uczeń ostatniego roku wokalistyki estradowej Zespołu Państwowych Szkół Muzyczny imienia Fryderyka Chopina w Warszawie. Z zawodu jest inżynierem automatyki i robotyki, a prywatnie laureatem wielu konkursów muzycznych.

Damian Kryński – jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Siedlcach, w klasie fortepianu. Z zawodu – magister informatyki. On także zdobywał nagrody w wielu konkursach muzycznych jako pianista, akompaniator, aranżer oraz kompozytor.

Zuzanna Kamecka – to absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Siedlcach, w klasie gitary klasycznej, a także absolwentka Realizacji Dźwięku i laureatka wielu konkursów wokalnych. Aktualnie pracuje jako nauczycielka gitary.

Na otwartej scenie Cafe Fryderyk młodzi artyści wykonają wspólnie polskie piosenki z dawnych lat, z repertuaru: Hanki Ordonówny, Ludmiły Jakubczak, Wojciecha Młynarskiego, Zbigniewa Wodeckiego, Seweryna Krajewskiego i nie tylko.

Przypomnę, że na koncert, który odbędzie się 18 listopada o godz. 18.00 wstęp jest wolny.

QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

Pytanie 1 z 10
Który z braci Golec jest za gwiazdką?
QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy
Źródło: Muzyczne Trio siedleckich artystów zagra na otwartej scenie Cafe Fryderyk