Posłuchaj SONDY z siedlczanami po drugiej turze wyborów na prezydenta miasta Siedlce!

i

Autor: Redakcja

SONDA

Posłuchaj SONDY z siedlczanami po drugiej turze wyborów na prezydenta miasta Siedlce!

2024-04-22 19:25

Po wyborach na prezydenta Siedlec emocje mieszkańców powoli opadają. Sprawdziliśmy, jak podsumowują oni wynik drugiej tury wyborów, na kogo oddali swój głos i czy są zadowoleni z wyniku. Przypominamy, że Tomasz Hapunowicz wygrał z Andrzejem Sitnikiem w walce o fotel prezydenta miasta. Zdobył 53,25 proc. głosów, a dotychczas urzędujący prezydent Andrzej Sitnik: 46,75 procent. Co na to siedlczanie? Posłuchaj sondy!

POSŁUCHAJ SONDY z mieszkańcami Siedlec po wyborach. Jak oceniają zwycięstwo Tomasza Hapunowicza w II turze? Co myślą o porażce Andrzeja Sitnika?

W ankiecie, którą przeprowadziliśmy w portalu ESKI przed wyborami, zwyciężył Tomasz Hapunowicz. Jak się okazało, w wyborach też miał więcej szczęścia od dotychczasowego włodarza miasta Andrzeja Sitnika, mimo że o wyniku przesądziło niewiele, bo nieco ponad 1,5 tysiąca głosów. Na Tomasza Hapunowicza zagłosowało 13667 siedlczan, a na Andrzeja Sitnika 12000 osób.

Warto podkreślić, że niestety, w drugiej turze wyborów w Siedlcach frekwencja była bardzo niska. Wyniosła zaledwie 45,31 procent.

Znani ludzie urodzeni w Siedlcach. Sprawdź co o nich wiesz - rozwiąż QUIZ!

Pytanie 1 z 10
Artur Boruc to piłkarz urodzony w Siedlcach. W którym klubie grał w przeszłości bramkarz?
Artur Boruc
Źródło: Posłuchaj SONDY z siedlczanami po drugiej turze wyborów na prezydenta miasta Siedlce!