Rozświetlenie miejskiej choinki i innych ozdób świetlnych w Siedlcach już 6 grudnia!

i

Autor: Urząd Miasta Siedlce

Coraz bliżej święta

Rozświetlenie miejskiej choinki i innych iluminacji w Siedlcach już 6 grudnia!

2023-12-05 8:54

Urzędnicy siedleckiego magistratu i pracownicy Agencji Rozwoju Miasta Siedlce zapraszają na uroczyste rozświetlenie miejskiej choinki i innych bożonarodzeniowych ozdób świetlnych w mieście. Wydarzenie odbędzie się 6 grudnia w mikołajki, o godz. 17.00 na placu gen. Sikorskiego w Siedlcach. Zastanawiacie się, jakie iluminacje rozświetlą miasto w 2023 roku?

Na bożonarodzeniowe świetlne ozdoby w mieście mieszkańcy co roku czekają z niecierpliwością. Niezależnie od pogody, budzą one świąteczny nastrój i rozpraszają grudniowe ciemności. Jeszcze niedawno sporo kontrowersji wśród mieszkańców wzbudziła planowana przez władze miasta rezygnacja z lampek na drzewach wzdłuż ulicy Piłsudskiego na rzecz ozdobienia innych miejsc w Siedlcach. Ostatecznie prezydent zadecydował jednak, że świąteczne iluminacje na drzewach zostaną rozwieszone.

W środę, 6 grudnia o 17.00, tradycyjnie w mikołajki, przedstawicie Urzędu Miasta Siedlce oraz Agencji Rozwoju Miasta Siedlce zapraszają na oficjalne rozświetlenie miejskiej choinki na placu Generała Sikorskiego. Tego dnia rozbłysnąć mają również inne ozdoby świąteczne w mieście. Weźmiecie udział w tym wydarzeniu? Zastanawiacie się, jak ostatecznie będzie wyglądało miasto przed świętami Bożego Narodzenia w 2023 roku i czy możemy spodziewać się jakichś niespodzianek…? 

Sonda
Czy przed świętami w Siedlcach powinny pojawić się nowe iluminacje świetlne?
Źródło: Rozświetlenie miejskiej choinki i innych iluminacji w Siedlcach już 6 grudnia!