Siatkarskie emocje w Siedlcach

2021-09-09 13:54
Turniej
Autor: KPS Siedlce

W najbliższy piątek i sobotę, 10 i 11 września, KPS Siedlce będzie gospodarzem turnieju towarzyskiego. Siedleccy siatkarze przygotowują się do startu pierwszoligowych rozgrywek i sprawdzą swoją formę na tle zespołów z I i II ligi.

W Siedleckiej hali przy ul. Prusa 6 zaprezentują się cztery zespoły: Polski Cukier Avia Świdnik, Anioły Toruń , BAS Białystok oraz gospodarze KPS Siedlce. Pierwszy mecz turnieju zaplanowano w piątek o godz. 16.00, zmierzą się Avia Świdnik i BAS Białystok. O 19.00 początek meczu KPS Siedlce - Anioły Toruń. Zwycięzcy piątkowych meczów zagrają w sobotę w finale, a przegrani w meczu o 3 miejsce.

Siatkarze KPS Siedlce dedykują Towarzyski Turniej Piłki Siatkowej Ani Żołudź - młodej mieszkance Żar chorującej na stwardnienie rozsiane.

PROGRAM TURNIEJU:

Piątek 10 września

16:00 Avia Świdnik - BAS Białystok

19:00 KPS Siedlce - Anioły Toruń

Sobota 11 września

12:00 mecz o trzecie miejsce

15:00 finał

Wszystkie spotkania turnieju będą rozgrywane w hali Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Prusa 6. Wstęp na spotkania rozgrywane w ramach turnieju jest bezpłatny.

Podczas spotkań będą obowiązywały zasady zgodne z aktualnie obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Do czasu zajęcia miejsc na trybunach oraz podczas przemieszczania się między sektorami widzów obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczką.

inf. pras.

Źródło: Siatkarskie emocje w Siedlcach
Nasi Partnerzy polecają