Siedleccy policjanci dokonali zatrzymania w Białymstoku. Przy poszukiwanym i zatrzymanym mężczyźnie znaleźli prawie 8 kg narkotyków

i

Autor: fot. KMP w Siedlcach Przy zatrzymanym mężczyźnie i w miejscu jego zamieszkania siedleccy mundurowi znaleźli prawie 8 kg narkotyków

Siedlce: poszukiwany listem gończym w rękach policji. Miał przy sobie narkotyki

2022-01-25 12:26

Był skazany na dwa lata więzienia, ale prawdopodobnie posiedzi dłużej. Policjanci z wydziału kryminalnego siedleckiej komendy odkryli, że 43-latek, za którym Sąd Okręgowy w Siedlcach wydał list gończy, przebywa w Białymstoku. Po nawiązaniu kontaktu z białostocką komendą, otrzymali decyzję o konieczności jego zatrzymania. Gdy pojechali tam i zatrzymali mężczyznę, znaleźli przy nim prawie 8 kg narkotyków.

– Policjanci kryminalni ustalili, że 43-letni mężczyzna, który jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Okręgowy w Siedlcach, czasowo przebywa w Białymstoku. Po nawiązaniu w tej sprawie kontaktu z Komendą Wojewódzką Policji w Białymstoku zdecydowano o natychmiastowym zatrzymaniu poszukiwanego. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w momencie, gdy podjechał on do swojego miejsca zamieszkania. W samochodzie, którym się poruszał, ujawniono woreczki foliowe z białym proszkiem oraz susz roślinny – informuje nadkom. Agnieszka Świerczewska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach.

Takie znalezisko zaalarmowało policjantów, którzy w następnej kolejności dokonali przeszukania miejsca zamieszkania 43-latka i... znaleźli jeszcze więcej substancji odurzających w postaci białego proszku i suszu roślinnego, a także gotówkę. To jednak nie wszystko.

Siedleccy policjanci apelują o zgłoszenie się możliwego świadka zabójstwa zakonnika w parku miejskim, widocznego na filmie

– Ujawniono również kluczyki do innego auta, które użytkował mężczyzna, a w jego bagażniku schowanych było siedem kilogramowych worków z zawartością suszu roślinnego. Policjanci zabezpieczyli też znaczną ilość gotówki oraz kilka telefonów – mówi nadkom. Agnieszka Świerczewska.

Następnie zatrzymany 43-latek został przewieziony na komendę policji. Tam, podczas spotkania z prokuratorem usłyszał zarzuty. Ponieważ poszukiwano go do odbycia kary dwóch lat więzienia, na finał sprawy narkotykowej poczeka w siedleckim Zakładzie Karnym.

Źródło: inf. pras. KMP w Siedlcach

Policjanci znaleźli w miejscu zamieszkania mężczyzny prawie 8 kg narkotyków

i

Autor: fot. KMP w Siedlcach Policjanci znaleźli w miejscu zamieszkania mężczyzny prawie 8 kg narkotyków
Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą oszustwa internetowego?
Źródło: Siedlce: poszukiwany listem gończym w rękach policji. Miał przy sobie narkotyki