CLOUT MMA 2 - kto walczy 28.10.2023? Karta walk Clout MMA 2 budzi kontrowersje!

i

Autor: Clout MMA CLOUT MMA 2 - kto walczy 28.10.2023? Karta walk Clout MMA 2 budzi kontrowersje!

SPORT

CLOUT MMA 2 - kto walczy 28.10.2023? Karta walk Clout MMA 2 budzi kontrowersje!

2023-10-27 11:17

Karta walk Clout MMA 2 zawiera starcia sportowców, gwiazd popularnych platform internetowych, jak i influencerów cieszących się olbrzymimi zasięgami. Kto walczy na Clout MMA 28 października 2023? Jakie starcia dostarczą kibicom ogromnych emocji? W gronie zawodników Tomasz Sarara, Daniel Omielańczuk czy Denis Labryga. Lista walk Clout MMA 2 do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

 1. Clout MMA 2 - kto walczy 28.10.2023?
 2. Clout MMA 2 - karta walk 28 października

CLOUT MMA 2 - kto walczy 28.10.2023? Zastanawiacie się, jak wygląda karta walk Clout MMA 2? Zestawienia, które przygotowali organizatorzy budzą kontrowersje. Na Clout MMA 2 Nikita, która jeszcze do niedawna była z Danielem Magicalem Zwierzyńskim, teraz zawalczy z jego mamą Małgorzatą Zwierzyńską. Wiele osób jest zaskoczonych obecnością Denisa Załęckiego w klatce, czy walką nieletnich. Brat Lexy Chaplin zawalczy z Marcelem Gawrońskim. Sportowym pojedynkiem będzie starcie Tomasza Sarary z Dawidem Załęckim, Denisa Labrygi z Kamilem Mindą, czy Alberta Sosnowskiego z Remigiuszem Gruchałą. Do klatki wraca też Konrad Karwat, a jego rywalem jest Krzysztof Ferenc. Będziecie też świadkami powrotu Piotra Piechowiaka, który stoczy bój z Bobem Sappem. Amerykański aktor w 2012 roku walczył z Mariuszem Pudzianowskim i przegrał po 39 sekundach. Jego bilans wynosi 12 wygranych i aż 20 porażek.

Daniel Omielańczuk przed walką z Denisem Załęckim na CLOUT MMA 2

Clout MMA 2 - kto walczy 28.10.2023?

Karta walk Clout MMA 2 to w sumie trzynaście starć z udziałem dobrze znanych osobistości. Galę otworzy walka Mariusza Sobczaka z Błażejem Skrzypkiem i pojedynek Katarzyny Alexander z Agnieszką Bobek. Karta walk Clout MMA 28.10.2023 do sprawdzenia poniżej:

 1. Denis Załęcki - Daniel Omielańczuk (boks w małych rekawicach)
 2. Małgorzata Zwierzyńska - Nikola Nikita Alokin
 3. Dawid Crazy Załęcki - Tomasz Sarara (K-1 w małych rękawicach)
 4. Marcin Najman - Piotr Lizakowski (MMA)
 5. Marcin Najman - Adrian Cios
 6. Denis Labrga - Kamil Minda
 7. Rafał "Boro" Borkowski - Prolog Akademii Clout Chaser
 8. Konrad Karwat - Krzysztof Fericze Ferenc
 9. Albert Sosnowski - Remigiusz Gruchała
 10. Bob The Beast Sapp - Piotr Bestia Piechowiak (MMA)
 11. Toni Chaplin - Marcel Gawronek Gawroński (MMA) [zasady semi-pro]
 12. Katarzyna Laluna Alexander - Agnieszka Bobek
 13. Mariusz Super Mario Sobczak - Błażej Skrzypas Skrzypek

Clout MMA 2 - karta walk 28 października

Karta walk Clout MMA 2 została ujawniona już po pierwszej konferencji. W klatce rozstrzygnie się jeden z największych konfliktów w ostatnim czasie. Denis Labryga zawalczy z Kamilem Mindą w formule K-1 w małych rękawicach. Już podczas konferencji i w trakcie wywiadów było między nimi gorąco! Rywalką Katarzyny Laluny Alexander będzie Agnieszka Bobek, która zasłynęła w sieci występem w jednym z popularnych show. Jej debiut w klatce będzie okazją do pokazania swoich argumentów w sportach walki. Nie zabraknie też trzech mocnych, sportowych zestawień. Na konferencji fani dowiedzieli się także o debiucie w świecie freak-fightów byłego pretendenta do pasa mistrza świata w boksie Alberta Sosnowskiego z Remigiuszem Gruchałą i starciach potężnych przedstawicieli wagi ciężkiej. Konrada Karwata z Krzysztofem Fericze Ferencem i Mariusza Super Mario Sobczaka z Błażejem Skrzypasem Skrzypkiem. Na gali CLOUT MMA 2 może dojdzie także do Bonus Fightu. Marcin Najman po walce z Piotrem Lizakowskim zawalczy z Adrianem Ciosem. Między Panami mocno wrzało! Czy konflikt zakończy się na CLOUT MMA 2? Dowiemy się już wieczorem 28 października.