Fame MMA 15 - KARTA WALK i ZAWODNICY. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 15?

2022-08-26 18:38

Kto walczy na Fame MMA 15? Kiedy jest Fame MMA 15? Dwa podstawowe pytania pojawiają się w głowie fanów największych gwiazd internetu. Kolejny raz zobaczymy, jak najbardziej znane osobistości mediów społecznościowych rywalizują ze sobą i przelewają krew, by pokazać swoją wyższość. Przekonajcie się, jak wygląda karta walk Fame 15.

Spis treści

 1. Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI
 2. Fame MMA 15 - kiedy walki?

Fame MMA 15 - karta walk wywołuje wśród internautów ogromne emocje! Kto walczy na Fame MMA 15? Zastanawiacie się, kiedy walki na Fame MMA 15? Pędzimy z odpowiedziami mając nadzieję, że przed nami kolejny emocjonujący wieczór z wielkimi gwiazdami w roli głównej. W odpowiedzi na liczne głosy fanów, włodarze federacji przygotowali kartę walk, która pełna jest ekscytujących zestawień. FAME 15 na żywo to czas wielkich rewanżów! Walka wieczoru jest starciem o pas królowej freak fightów. Zmierzą się ze sobą Marta Linkimaster Linkiewicz oraz Aniela Lil Masti Bogusz. Karta walk Fame MMA 15 zawiera również pojedynek powodujący ogromne poruszenie wśród kibiców. Będziemy świadkami trzeciej odsłony sagi pt. Arkadiusz Tańcula vs rodzina Murańskich. W rewanżowym starciu rękawice skrzyżują również Marcin Dubiel i Kacper Blońsky.

Wyniki walk Fame MMA 15. Kto wygrał na Fame MMA 15, 26.08.2022? [WYNIKI]

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Kaszubach

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI

Karta walk FAME 15 jest naprawdę wyjątkowa. Atmosfera pomiędzy walczącymi ze sobą zawodnikami jest napięta, co było widać niejednokrotnie podczas programów F2F i CAGE, których transmisje odnotowywały rekordowo wysoką oglądalność. Hitowo zapowiada się pojedynek pomiędzy Tańculą a Murańskimi, ale również pojedynek Marcina Xayoo Majkuta z Konopskyym. Nie mrugajcie również podczas walki Mariusza Sariusa Gollinga z Marcinem Polish Zombie Wrzoskiem!

Fame MMA 15 - KARTA WALK:

 • Marta Linkimaster Linkiewicz - Aniela Lil Masti Bogusz (MMA - Main Event)
 • Marcin Xayoo Majkut - Mikołaj Konopskyy Tylko (K1 - Co-main Event)
 • Mariusz Sarius Golling - Marcin Polish Zombie Wrzosek (Boks)
 • Marcin Dubiel - Kacper Blonsky (Rzymska Klatka - bez limitu czasowego)
 • Mateusz Murański - Arkadiusz Tańcula (MMA, Oktagon 3x3)
 • Jacek Murański - Arkadiusz Tańcula / Tomasz Szalony Reporter Matysiak (Klatka rzymska, łokcie, MMA)
 • Franciszek Franio Rusiecki - Jakub Paramaxil Frączek (K1)
 • Rafał Takefun Górniak - Filip Zabielski (K1)
 • Patryk Woźniak & Radosław Warjat Radek Kapias - Jamil & Jamel Neffati (Neffati Brothers) [Dwóch na dwóch]

Fame MMA 15 - kiedy walki?

Kiedy jest Fame MMA 15? Data wydarzenia została ustalona już dawno. Choć na początku mówiło się, że gala odbędzie się 27 sierpnia, to jednak zmieniono tę decyzję. Pierwszy raz w historii Fame MMA walki zawodników odbędą się w piątek! Dokładniej 26 sierpnia 2022. Miejscem zmagań zawodników będzie Atlas Arena w Łodzi. 

Sonda
Fame MMA 15 - która walka jest najciekawsza?