Fame MMA 15 - KIEDY i GDZIE? O której godzinie Fame MMA 15? [DATA, MIEJSCE, GODZINA]

i

Autor: FAME MMA Fame MMA 15 - KIEDY i GDZIE? O której godzinie Fame MMA 15? [DATA, MIEJSCE, GODZINA]

Fame MMA 15 - KIEDY i GDZIE? O której godzinie Fame MMA 15? [DATA, MIEJSCE, GODZINA]

2022-08-25 16:19

Kiedy jest Fame MMA 15? Gdzie się odbędzie? O której godzinie jest Fame MMA 15? Internauci z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę wydarzenia, na którym dojdzie do kilku elektryzujących rewanżów, a także debiutów znanych osobistości. Koniecznie zapiszcie sobie przypomnienie w telefonie nie przegapcie kolejnej odsłony gali! Data, miejsce i godzina Fame MMA 15 do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

  1. Fame MMA 15 - KIEDY jest?
  2. Fame MMA 15 - GDZIE jest?
  3. O której godzinie Fame MMA 15?

Fame MMA 15 - kiedy i gdzie? Coraz większą ciekawość budzi również to, o której godzinie Fame MMA 15. Niewątpliwie mamy do czynienia z najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem tego lata, w świecie polskiego internetu. Wszystko za sprawą tego, jak wygląda karta walk Fame MMA 15. Ogromne poruszenie wywołało rozwiąznie, jakiego jeszcze nie było. Arkadiusz Tańcula najpierw zmierzy się w rewanżu z Mateuszem Murańskim w MMA. Później, niezależnie od wyniku, zamontowana zostanie rzymska klatka, w której Tańcula zmierzy się z Jackiem Murańskim. Rezerwowym zawodnikiem, w przypadku kontuzji Aroya, jest Tomasz Matysiak, czyli Szalony Reporter. Kibice czekają także na wyłonienie mistrzyni świata freak fightów. Zmobilizowana i zdeterminowana Aniela Bogusz zmierzy się z Martą Linkiewicz.

Poranne wyjce - Wyglądasz idealnie (SKOLIM PARODIA)

Fame MMA 15 - KIEDY jest?

Kiedy jest Fame MMA 15? Data początkowo była zupełnie inna niż ma to miejsce finalnie. Organizatorzy na początku roku ogłosili, że piętnasta odsłona walk z udziałem najbardziej znanych gwiazd internetu odbędzie się 27 sierpnia. Ostatecznie zmienili zdanie i wydarzenie po raz pierwszy w historii tej federacji ma miejsce w piątek. Dokładna data Fame MMA 15 to 26.08.2022.

Fame MMA 15 - GDZIE jest?

Gdzie jest Fame MMA 15? Sporo mówiło się o tym, iż organizatorzy planują zorganizowanie gali na PGE Stadionie Narodowym. Zapewne takie plany są, ale nie będą one zrealizowane przy okazji piętnastej edycji wydarzenia. Zawodnicy stoczą pojedynki w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na Fame MMA 15 na kilka dni przed galą były jeszcze dostępne.

O której godzinie Fame MMA 15?

O której godzinie jest Fame MMA 15? Piątkowa gala, na której Dubiel zawalczy z Błońskim, Tańcula z Murańskimi, a Linkiewicz z Bogusz rozpocznie się o 20:00. Na dobry początek zobaczymy pojedynek dwóch na dwóch, a tu w roli głównej Patryk Woźniak i Radosław Kapias mierzący się z Jamilem i Jamelem Neffatim. Później będziemy świadkami starcia Rafała Górniaka z Filipem Zabielskim na zasadach K1. 

Sonda
Czy Arkadiusz Tańcula pokona Murańskich?