Fame MMA 16 - KARTA WALK i ZAWODNICY. Kiedy jest Fame MMA 2022

i

Autor: FAME MMA

Fame MMA 16 - KARTA WALK i ZAWODNICY. Kto walczy i kiedy jest Fame MMA 2022?

2022-11-05 10:29

Karta walk Fame MMA 16 - kto walczy? Jak wygląda Fame MMA 16? Karta walk obfituje w kilka zestawień, których nikt się nie spodziewał. Ekscytująco zapowiada się jedyna w karcie walka kobiet, a także pojedynek wieczoru pomiędzy Marcinem Dubielem a Mateuszem Trąbką. Pełna karta walk Fame MMA 2022 do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

  1. Fame MMA 16 - kiedy jest?
  2. Fame MMA 16 - karta walk, walki
  3. Fame MMA 16 - zawodnicy

Fame MMA 16 karta walk wzbudza duże emocje wśród internautów. Szczególnie podekscytowane są te osoby, które wiedzą, jak bardzo znane osobistości pojawiły się w oficjalnej rozpisce zawodników. Kto walczy na Fame MMA 16? Karta walk obfituje w kilka ciekawych zestawień, ale najbardziej elektryzującym jest oczywiście starcie wieczoru. Mateusz Tromba Trąbka po pokonaniu Tomasza Gimpera Działowego zmierzy się z Marcinem Dubielem, który od kilku walk pokazuje, że jego szczęka jest z tytanu. W połączeniu z dobrą kondycją, jaką pokazał w pojedynku z Kacprem Blonskym, mamy do czynienia z jednym z najszybciej rozwijających się gwiazd w świecie freak-fightowego MMA. Karta walk Fame MMA 16 zawiera również ciekawy pojedynek pomiędzy Patrykiem Bandurskim a Alanem Kwiecińskim. Internauci żyją też pojedynkiem Roberta Pasuta z Jackiem Murańskim. Ojciec Mateusza Murańskiego stanie przed dużą szansą poprawienia swojego rekordu w sportach walki.

Fame MMA 16 - kiedy jest?

Data Fame MMA 16 została ustalona już na początku roku. Wtedy właśnie organizatorzy poinformowali o swoich planach i potwierdzili, że w 2022 odbędą się cztery gale. Ta czwarta zaplanowana jest na 5 listopada i nic nie stoi na przeszkodzie, więc odbędzie się zgodnie z harmonogramem. Federacja, co ciekawe rok zaczęła od gali w Gliwicach. Rok w Gliwicach też zakończy!

Czy MiłyPan znów pobił Smolastego? Zobacz jak RAPUJE "Duże oczy" tylko w VOX FM

Fame MMA 16 - karta walk, walki

Karta walk Fame MMA 16 zawiera w sumie dziesięć ekscytujących starć popularnych influencerów. Gala rozpocznie się od walki Radosława Paszko z Natanem Marconiem, któremu internauci zarzucali brak uczciwości w temacie jego zrzucania wagi. Później do klatki wejdą panie. Urocza Wiktoria Jaroniewska zmierzy się z Martą Rentel. Martirenti do tej pory przegrała dwa starcia. Na siódmej odsłonie Fame MMA doznała porażki z Martą Linkiewicz przez TKO. Na Fame MMA 12 natomiast przegrała z Kamilą Smogulecką. Zusje wygrała ze swoją rywalką przez jednomyślną decyzję sędziów. Do okrągłej klatki wraca także Filip Marcinek, który pokazał serce do walki, w czasie starcia z Amadeuszem Ferrarim Roślikiem. Dariusz Kaźmierczuk w swojej całej karierze przegrał 11 pojedynków, w tym jeden z Marcinem Najmanem. Nie można mówić, że jest faworytem tego starcia.

Pełna karta walk Fame MMA 16 

Fame MMA 16 - zawodnicy

Zawodnicy Fame MMA 16 to doskonale znane osobistości ze świata internetu i głównie YouTube'a. Adrian Polański rozwiąże swój wieloletni konflikt z Patrykiem Domke. Amadeusz Roślik zawalczy z Mariuszem Słońskim, który przegrał z Patrykiem Baranem, Filipem Zabielskim i ostatnio z Dawidem Malczyńskim. Dla Ferrariego będzie to zapewne łatwa walka, ale na pewno nie lekceważy swojego przeciwnika. Szacunek ma również Krystian Wilczak , który po serii trzech zwycięstw z rzędu doznał porażki z Maksymilanem Wiewiórką. Rywalem 29-latka jest Mateusz Janusz. Największe emocje czekają nas jednak pod koniec gali. Patryk Bandurski w debiucie zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Ten również nie ma na koncie imponującego rekordu. Na galach Fame przegrał z Arkiem Tańculą, Piotrem Pająkiem, a ostatnio jednogłośną decyzją sędziów doznał porażki z Mateuszem Murańskim.

W co-main evencie Robert Pasut, który pokonał Jakuba Piotrowicza zmierzy się z Jackiem Murańskim. Ojciec Mateusza Murańskiego doznał dwóch porażek z Arkadiuszem Tańculą i wydawało się, że odpuści sobie sporty walki. W walce wieczoru Marcin Dubiel zawalczy z Mateuszem Trąbką. Tromba zrobił wagę na kilkanaście dni przed galą, więc szybko czuł się przygotowany do tego starcia.

Sonda
Fame MMA 16 - która walka jest najciekawsza?