Fame MMA 19. KARTA WALK, KIEDY, O KTÓREJ, PPV, GDZIE, CENA [2.09.2023]

i

Autor: FAME MMA / Facebook Fame MMA 19. KARTA WALK, KIEDY, O KTÓREJ, PPV, GDZIE, CENA [2.09.2023]

SPORT

Fame MMA 19. KARTA WALK, KIEDY, O KTÓREJ, PPV, GDZIE, CENA [2.09.2023]

2023-09-01 11:31

Fame MMA 19 na żywo dostarczy wam ogromnych emocji, dlatego już teraz zarezerwujcie sobie czas w wieczór 2 września 2023. Jak wygląda karta walk Fame MMA 19? Kto walczy na Fame MMA 19? Gdzie oglądać galę? Ile kosztuje PPV Fame MMA 19? O której godzinie zaczyna się Fame MMA 2.09.2023? Odpowiedzi na te i inne pytania podrzucamy na naszej stronie.

Spis treści

 1. Fame MMA 19 - KARTA WALK, WALKI
 2. Fame MMA 19 - kiedy?
 3. Fame MMA 19 - gdzie?
 4. Fame MMA 19 - o której godzinie?
 5. Fame MMA 19 - PPV, cena

Fame MMA 19 - karta walk, kiedy, o której godzinie, PPV, gdzie i cena, to najpopularniejsze wyszukiwania w przeglądarce, dlatego też pędzimy odpowiadając wam na wszystkie nurtujące kwestie. Zaczynamy od tego, kto walczy na Fame MMA 19. A tu organizatorzy ponownie stanęli na wysokości zadania zestawiając ze sobą topowe gwiazdy sportu, muzyki, czy świata internetu. W walce wieczoru zobaczymy starcie Amadeusza Roślika, który będzie chciał wybić z głowy sportową karierę Arkadiuszowi Tańculi. Wcześniej zobaczymy trzy rewanżowe starcia, w tym pojedynek Marcina Wrzoska z Piotrem Szeligą. Polish Zombie miał ogromnego pecha, podczas siedemnastej odsłony wydarzenia, kiedy to po kopnięciu ze strony rywala padł na deski a jego ręka wygięła się w nienaturalny sposób.

Fame MMA 19 - KARTA WALK, WALKI

To, kto walczy na Fame MMA 19, zostało ustalone już dawno temu. Od momentu ogłoszenia starć internauci byli bardzo zniecierpliwieni, bo dojdzie do ciekawych pojedynków, które odbędą się głównie w formule K-1. Organizatorzy są zdania, że to jednak pojedynki w tej formule są ciekawsze. W sumie zobaczymy dziesięć pojedynków. Oto karta walk Fame MMA 19:

 • Natan Marcoń - Mariusz Hejter Słoński
 • Klaudia Sheya Kołodziejczyk - Dominika Rybak
 • Przemysław Szyszka - Norbert Daszkiewicz
 • Marcin Polish Zombie Wrzosek - Piotr Szeli Szeliga (rewanż)
 • Piotr Tybori Tyburski - Tomasz Zadyma Gromadzki (rewanż)
 • Kuba Nowaczkiewicz - Robert Karaś (Boks, małe rękawice)
 • Sebastian Fabijański - Filip Filipek Marcinek (K-1, małe rękawice)
 • Alberto Simao - Paweł Tyburski (K-1, małe rękawice)
 • Marcin Xayoo Majkut - Franciszek Rusiecki (K-1, małe rękawice)
 • Amadeusz Ferrari Roślik - Arkadiusz Tańcula
VOX Talent Show - Małgosia

Fame MMA 19 - kiedy?

Kiedy się odbędzie Fame MMA 19? Gala zwiastująca jubileusz federacji ma miejsce 2 września 2023. Będzie to idealne wydarzenie kończące wakacje.

Fame MMA 19 - gdzie?

Gdzie jest Fame MMA 19? Organizatorzy kolejny raz postawili na krakowską Tauron Arenę. To w tym miejscu odbyła się gala Fame MMA 14, na której zawalczył Gimper z Trombą i to tu doszło do starcia Ferrariego z Łaszczykiem na gali Fame MMA 17.

Fame MMA 19 - o której godzinie?

O której się zaczyna Fame MMA 19? Gala odbędzie się w godzinach wieczornych, co oznacza, że będziecie mogli spędzić kolejny emocjonujący wieczór oglądając wydarzenie ze znajomymi. Koniec nastąpi chwilę po północy.

Fame MMA 19 - PPV, cena

Ile kosztuje Fame MMA 19 PPV? Cena od szesnastej odsłony wydarzenia nie ulega zmianie. Internauci swego czasu obawiali się, że przez szalejącą inflację będą musieli dołożyć kilka złotych, by obejrzeć Fame MMA stream online. Ostatecznie tak się nie stało. Koszt najtańszego pakietu wynosi 34,99 złotych a w zamian otrzymujecie live w jakości 720p oraz 48 godzin VOD. Natomiast pakiet premium to koszt 39,99 złotych. Po jego wykupieniu otrzymacie dostęp do live transmisji gali w jakości 1080p, dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h po wydarzeniu, a także Training Day, czyli dzień z życia zawodnika FAME x4. Do kosztu licencji zostanie doliczona opłata transakcyjna.